IKARIKAR http://www.ikar.sk

Neskôr nájdené puto (Žaneta Csontosová)22.3.2010
 

5
 počet hodnotení: 162
prečítané 1050, Komentáre 5

 

Boli sme dobré dievčatá.. Ešte stále sme. A zaslúžime si toto? Každý deň sa modlíme, aby to prestalo, každý deň prosíme, aby nás zabili. Nevieme, prečo sa nám to stalo, ale tajne dúfame, že to raz a navždy prestane.. Prosím!... Prosím!
Ema:
Všetko sa to začalo, keď som ešte ani nebola na svete. Vtedy moja drahá matka rozhodla o mojom osude. Pýtate sa ako? Nuž, zaplietla sa s Davidom Frostom. Zo začiatku nevedela čo to je za človeka. Bola do neho zbláznená až po uši a dovolila mu, aby s ňou robil čo chce. Po nejakom čase jej začal ponúkať drogy a ona ich ako 16 ročná pubertiačka vzala. Veď čo sa jej mohlo stať? To si myslela. Ale omyl. Rodičia ju vyhodili z domu a čo bolo ešte horšie, nasťahovala sa k Davidovi do jeho podniku. Bol to erotický bar. Zo začiatku tam len bývala a David jej dával drogy, ktoré tak veľmi potrebovala. Dlho to ale netrvalo.
Vedel totiž, čo robí, a za akým účelom od nej nič nechce. Zatiaľ. Po dvoch mesiacoch sa moja matka ocitla na mizine, a keďže ušla aj zo školy, musela začať pracovať. Až vtedy spoznala Davidovu skutočnú tvár. Ak chcela drogy, odpracovala s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elis J.V.2.7.2010
 

Žaneta, dorazila som k tvojmu dielu úplnou náhodou. Začiatok ma veľmi zaujal, no neskôr, keď som zistila že celé dielo bude v rovnakom štýle, tak som to vzdala. Téma nepochybne zaujímavá, ale mne to príde nadmieru chladné, také opisové-hovorové, ako keď otvorím časopis a prečítam si, čo sa prihodilo Eme xy. Očakávala som, že len úvodom naznačíš o čom to bude a neskôr sa dielo otvorí do hĺbky, začne to byť skutočne román so všetkým, čo k nemu patrí.
Nevadí. Našla si si svojich čitateľov, ako vidím, hviezdičky ti naklikali, škoda len, že ti všetci nepridali nejaký ten koment. Ja ti dávam 3 hviezdičky hlavne za to úvodné \"strhnutie\". :)
Nech ti to ďalej píše.

slnecnica60729.3.2010
 

precitala som asi polovicu a velmi sa mi to paci,si sikovna a urcite mas talent a aj fantaziu,len pokracuj,tesim sa na docitanie...a este na tvoje nove dielka...

Žaneta Csontosová26.3.2010
 

dakujem pekne, a nastastie nie, nikoho takeho nepoznam :)

Alexandra Enderle26.3.2010
 

musím povedať že som to prečítala na jeden alebo dva nádychy a veľmi sa mi to páčilo.No ak takto niekto žije koho poznáš alebo si tam niečo napísala zo svojho ... dúfam že nie to by bolo kruté ..Mne by sa to páčilo aj ako film.

Alexandra Enderle22.3.2010
 

Tak za upútanie dávam 5 bodov a teším sa o čom to bude.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Žaneta Csontosová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: