IKARIKAR http://www.ikar.sk

Netúžim po ženách. Túžim sa stať jednou z nich. (1. časť) (Lenka Kružlicová)21.1.2011
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 98, Komentáre 1

 
Milujem ženy. Milujem ich dlhé vlasy, namaľované pery, náušnice, úžasné šaty, nalakované nechty, hebké nohy, vysoké opätky... Ako asi každý jedinec mužškého pohlavia. Avšak, jedna vec nesedí. Netúžim po nich. Túžim nimi byť.
    Milujem ženy. Milujem ich dlhé vlasy, namaľované pery, náušnice, úžasné šaty, nalakované nechty, hebké nohy, vysoké opätky... Ako asi každý jedinec mužského pohlavia. Avšak, jedna vec nesedí. Netúžim po nich. Túžim nimi byť.
Zakaždým, keď sa obliekam do školy, dávam si rifle, tričko a mikinu, keď si jedným ťahom učešem vlasy a jediné, čo spravím s mojou tvárou je, že ju umyjem studenou vodou, zavládne u mňa smútok. Chcel by som ráno vstať, prečesať si dlhé vlasy, vyčariť na nich dokonalý účes. Potom si umyť tvár a po účese spraviť ďalší zo série dievčenských zázrakov, namaľovať sa. Len tak jemne, decentne, zakryť chybičky a ukázať, čo ju robí takou peknou. A nakoniec s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Eva Dohle24.1.2011
 

:) nemôžem to hodnotiť ako úžasné literárne dielo, ale ako očisťujúca úvaha je to nádherné svojou úprimnosťou... Kiežby existoval pre duše svet, kde každý môže byť tým, kým skutočne je... Ale niečo Ti poradím: umenie je útočiskom pre tých, ktorí chcú byť sami sebou bez zbytočných výčitiek! :))

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lenka Kružlicová

O mne

Zatiaľ sa tu cítim ako malá rybička vo veľkom mori. V mori plných žralokov. Ale keď budem vedieť plávať tak rýchlo ako oni, aspoň v niečom sa im vyrovnám. A predsa, nás, menších rybičiek, je aspoň prevaha :)
Rada čítam a ešte radšej píšem. Po dlhom prehováraní seba samej som sa rozhodla, že zachvílku stlačím tlačítko registrovať sa. Som zvedavá, ako to dopadne :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: