IKARIKAR http://www.ikar.sk

Neverné múzy (Letnička)26.8.2010
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 270, Komentáre 1

 

(Portál pluska.sk - 19.apríl 2010)
Zaru Kelion opustili múzy
Prečo najúspešnejšia slovenská autorka píšuca pod pseudonymom Zara Kelion mešká s rukopisom? Na jej knihu čakali desaťtisíce čitateliek dva roky, no ohlasované vydanie jún 2010 sa posúva. „Dohady, že Zara stratila inšpiráciu a nevie, ako ďalej, sú len dohady. Zara píše denne niekoľko hodín, aby ponúkla čitateľom čo najlepší román. Každý isto pochopí malé zdržanie,“ vysvetľuje zástupca vydavateľstva. Zo zdroja blízkeho spisovateľke však vieme, že vydavateľstvo už dalo Zare ultimátum – najneskôr do konca tohto leta!
 
(Mesačník Emma - 6.máj 2010)
Záver populárnej série v nedohľadne
Vydavateľstvo zaplavujú stovky rozhorčených e-mailov, listov a telefonátov. „Kedy vyjde nová Zara Kelion?!“ pýtajú sa všetci. Autorka úspešnej tetralógie V zajatí neba údajne nevie, o čom písať ďalej. Stratila inšpiráciu, za posledné týždne nenapísala ani jediný riadok a nereaguje ani na tlak vydavateľstva. Jej romanticko-dobrodružná séria pritom obsadila prvé priečky bestsellerov v najväčšej sieti kníhkupectiev...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Adhara26.8.2010
 

Začítala som sa celkom so záujmom, lebo prežívam niečo podobné ako hrdinka. Návšteva hlavnou postavou mi však pripadala ako málo uveriteľná, tým viac, ako rýchlo tomu autorka sama uverila - na druhej strane ak to bol len sen, tak uznávam, že v snoch máme zmenené vnímanie reality. Ten sen to na jednej strane ospravedlňuje, na druhej rozuzlenie neuveriteľného príbehu ako sna je pre mňa veľmi banálne klišé. Konečný dojem bol: také obyčajné, ničím výnimočné. Dala som tomu tri hviezdy.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Letnička

pero.jpg
O mne

Píšem, kade chodím. Píšem pre radosť...najmä svoju. Ale nenahnevám sa, ak moje riadky potešia aj vás:-)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: