IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nežné dotyky smrti ((error))6.6.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 161, Komentáre 1

 
Smrť nám zachránila život
§- Ja viem, že je to pre teba ťažké. Patologické depresie nemá veľa ľudí. A teraz tá smrť tvojej mamy. Kedykoľvek môžeš volať, bez problémov. Len nemysli zase len negatívne.
- Ďakujem pán doktor, ale... domnievam sa, že... s týmto mi asi nikto nepomôže.
- Neboj sa, všetko bude dobré.
- Tak teda zase na budúci týždeň. Majte sa pekne.
- Maj sa. A hlavne mysli pozitívne.
Povedal doktor Neuman a odišiel som z ambulancie. Ono to vlastne ani nie je nejaká ambulancia. Vždy tam sedím v kresle, a rozprávam sa s ním. Kedysi som si myslel, že iba blázni chodia k psychiatrovi, dnes si to už nemyslím. Vlastne neviem... Asi som blázon. V posledných mesiacoch som stále v depresiách. Doktor Neuman síce robí divy, ale ani on sám nevie prísť na to, prečo tieto hlboké depresie mávam. Ešte pred tromi mesiacmi.... Ešte pred tromi mesiacmi som tu mal aspoň mamu..... Prepáčte mi to, ale zase som sa rozplakal. No nič. Budem pokračovať. Pred tromi mesiacmi som tu mal mamu. Dnes tu už nie je. Zostal som na tomto svete sám. Keď sa pýtate, kde mám otca, tak... Je to smutné. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Martina13.4.2020
 

Zaujímavý príbeh. Škoda, že som naň narazila až teraz. Hľadala som čosi v zozname autorov a zaujímalo ma, čo sa nachádza pod error :-) A oplatilo sa! A aj potešilo. Ranná kávička chutila o čosi lepšie. Ďakujem!

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

(error)

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: