IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nikola Červinková

 

Zvolená duchmi (Nikola Červinková)10.2.2013
 

18 ročná Angela sa po piatich rokoch spamätá z otcovej nehody a toho, že prišla o pravú nohu, ktorú jej nahradila protéza. Keď konečne prestane hrať na husliach, len smutné skladby uvidí ducha jej otca. Spočiatku si myslí, no čo ak nie?... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Nikola Červinková

O mne

Mám 14 rokov a mojou najväčšou vášňou je čítanie a písanie fantazijných, alebo aj obyčajných príbehov. Začala som s poviedkami a pokračujem s dlhšími príbehmi, do ktorých sa snažím dať čosi zo seba. Som ten typ spisovateľa (pokiaľ sa tak smiem nazvať), ktorý bez hudby nenapíše ani čiarku, pretože spolu s hudbou prichádza ku mne aj inšpirácia. Môžem sa popíšiť prvým miestom v celoslovenskej spisovateľskej súťaži, ktoré mi udelili porotcovia vďaka mojej, citujem: Miestami až hraničnej fantázii. Písanie mi do života vnáša akúsi iskru, ktorej sa nehodlám vzdať a snažím sa každým dňom zlepšovať. Čitateľom na facebookovej stránke, ktorú vlastním s kamarátkou sa moje príbehy páčia, no ja viem, že to ešte nie je ono, že to zvládnem napísať aj lepšie.
Moje koníčky? Milujem jazdu na koni, plávanie, maľovanie a všetko s umením spojené, čítanie a samozrejme písanie.
Často sa hrám na niekoho kým nie som, ale to len pre to, že sa občas až príliš vcítim do postáv mojich poviedok, či už príbehov. A môj sen? Ten je jednoznačný - chcem vydať knihu, aspoň jednu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: