IKARIKAR http://www.ikar.sk

 Nikto ma nezastaví (Martina Binčíková)6.12.2010
 

Hodnotenie vydavateľstva:

Martina Binčíková zvolila pre svoje dielo priliehavý názov. Naozaj je asi ťažké ju zastaviť. K predloženému rukopisu mám pár pozitívnych poznámok, ale podstatne viac výhrad.

Pozitívne hodnotím zvolenú tému – medziľudské vzťahy a láska je to, čo najmä čitateľky vždy zaujíma a pokiaľ je téma vhodne a pútavo spracovaná, má kniha šancu na úspech. Žiaľ, tu s kladnými vyjadreniami končím.
(Celé hodnotenie nájdete v sekcii Hodnotenia)

VALERIA MALÍKOVÁ, riaditeľka vydavateľstva Ikar

3
 počet hodnotení: 16
prečítané 1651, Komentáre 8

 
NIKTO MA NEZASTAVí
   
1.kapitola
Stratená v spomienkach
 
Svitlo ďalšie nové ráno a ticho panujúce v izbe  náhle prerušilo hlasné a neodbytné zvonenie budíka, ktorého nepríjemný zvuk ma nakoniec prinútil otvoriť oči do nového rána a vystaviť tvár tvrdej realite. Ako druhé mínus bolo, že ma prinútil opustiťi bezpečie teplej postele aby som ho mohla umlčať. Taká som bola ja. Už od malička som mala problémy s ranným vstávaním a keď som mala budík na nočnom stolíku bez problémov som ho zaklapla a sladko si spala  ďalej. Pravidelne som zaspávala a tým som na smrť vytáčala môjho startšieho brata, ktorý ma  vozieval  každé ráno do školy.
 Čím som však bola staršia bolo mi jasné, že meškanie pri mojej profesii je nanajvýš nevhodné a tak som si zvykla vyliezť z postele ihneď po prvom zazvonení. Samozrejeme aj ja som len človek a občas, sem-tam, sa vyskytlo nejké to ráno, kedy som bezcielne dumala stratená vo svojich myšlienkach, prevaľujúc sa v teplých ako obláčiky mäkkých perinách.&n...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

danča 6.12.2015
 

*pekne

danča 6.12.2015
 

:) veľmi pene napísane !

Barbara29.10.2014
 

Je to veľmi pekný román :)

Julia :)11.3.2011
 

Ja si myslím, že tento román je niečo úžasne. Má veľmi pútavi dej a vzťahy medzi postavami sú veľmi zaujímevé.Mne sa to veľmi páčilo aj preto, že situácia ako boli tam sa môžu stať aj v našom živote... a je tam veľmi pekne opísané ako proti ním treba bojovať a nie utápať sa v smútku. Veľmi sa mi páčilo ako hlavna hrdina dokázala milovať a pomôcť. Rozhodne odporúčam prečítať tento román a ja som nečítala od autorky len toto ale aj iné príbehy a pri niektorých som mala slzy na krajičku tak ma dojímali životné príbehy možno aj skutočných ľudí. Ja sa chcem Maťke poďakovať za to že som mala možnosť si všetko čoho sa dotklo jej pero prečítať. Ďakujem ! Veľmi mi tento román prirástol k srdcu... :)

Tina11.3.2011
 

veľmi pekne Ďakujem, ani nevieš čo to pre mňa znamená. Už len ten pocit,že sa to niekomu páči je pre každého autora motivujúci... :D Vážim si to a ešte raz dakujem :D

Julia :)12.3.2011
 

Maťka ani nevieš ako by som ti priala aby si mala takýchto čitateľov viac, ktory by ťa podporovali tvoju motíváciu aj pre nové romány a aby sa aj ľudom páčili... :)

Ľudmila Ká8.12.2010
 

Maťka,
na tvoj úvod \"toto je moje prvé dielo, ktoré som sa rozhodla uverejniť\" môžem povedať len - A DOBRE SI UROBILA! Prosím ťa, rýchlo napíš, čo jej chcel Patrik povedať, lebo ma rozdrapí od zvedavosti!

Martina 12.12.2010
 

veľmi pekne dakujem mala by tu niekde byt už aj druhá časť :D

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

Martina Binčíková

O mne

:D tooo by bolo na dlho :D

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: