IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nočné rozhovory... (Martin Ďurka)16.8.2017
 

3
 počet hodnotení: 10
prečítané 87, Komentáre 4

 
Nočné rozhovory

     Ležia v posteli, cítia sa dospelí. Po tom všetkom sa jej spýtal o čom je život. Tichá hudba, a svetlo pouličnej lampy prechádzajúce cez žalúzie. A ona vláčnym hlasom zapozerajúc sa na svetlé čiary na strope spustila: 
     „Život je o pocitoch, výhrach a prehrách. Výškach aj pádoch, meniacich sa ilúziách. O dotykoch, poznaniach, tvárach, filmoch, posteliach, cieľoch, kamarátstvach, vzťahoch, úsmevoch, slzách, ženách a mužoch, mužoch a ženách.
Priateľstvách, baroch, nočných svetlách, prázdnych uliciach, búrkach aj teplých letných dňoch, neprijatých hovoroch, dlhých nočných rozhovoroch, pípnutí mobilu. Tej vône čerstvo vypraných perín, o tom pocite po dlhom dni keď si ľahneš do postele.
O dobrodružstvách,  poznávaní iných krajín, iných kultú...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

p.balam18.8.2017
 

pozrel som blogy, príspevky tam uverejnené sú veľmi zaujímavé. Páčia sa mi, budem ich čítať. nevedel som ako to komentovať tam, tak to robím tu.Takže dávam zároveň aj tip pre j.m. a R.L. :)

R Lokšíková16.8.2017
 

Zaujímave, jednoduché aj nie, výborné :))

j.m.16.8.2017
 

súhlasím :)

p.balam16.8.2017
 

...skvelý, nezameniteľný rukopis ...:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martin Ďurka

ja.jpg
O mne

Neviem tu pridat pomaly nic, strácam nervy. Ked ťa zaujme niečo check durkowix.blogspot.sk tam su vsetky horšie a priamejšie veci odomna... zbierka žvástov, dakujem za podporu, ochotu a čas :)

PS: upravte si stránku, ako "autor" sa tu neviem prihlasit tak aby som si pozrel niečo, musel som si spraviť dalsi profil, je to tu neprehladne, ak by si niekto nasiel cas a mal ochotu to meniť tak to sprehladnite trošku viac. Dakujem ste super.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: