IKARIKAR http://www.ikar.sk

Nohavičky (Igor Kasala)21.3.2012
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 116, Komentáre 0

 
Nohavičky
 Je nádherná letná, piatková, noc. Cesty sú ako rámy s motívom antických múz a bohýň v obtiahnutých nohaviciach, minisukniach všakovakých strihov. V kraťasoch, v kraťaskoch, v nohavičkách i bez. Smerujú na všetky kultúrne podujatia, aké ponúka posledný pracovný deň týždeň čo týždeň, aby sa mohli plne oddať katarzii na diskotékach, koncertoch a v nočných baroch. To akým spôsobom, už nie je podstatné. To už nech si predstaví každý sám.
Môj pohľad očaruje obraz plný farieb, svetla a fantázie ako Van Goghova noc. V meste len ťažko uzrieš krásu hviezdnej oblohy, hviezdy zostúpili na zem. Dnes sa musíš pozerať pred seba. Hore nič neuvidíš. Hviezdičky idú ako markytánky rozdávať energiu nadobudnutú nepretržitým podriemkavaním v školských laviciach a v práci. Mnohé oddýchnuté od sexuálneho apetítu svojich odcestovaných vysokoškolákov, ktorý až tak oddýchnutý nie sú.
V túto piatkovú noc si to rozdajú nielen s parketom, ale s každým. Idú sa rozdať pre všetkých. Rozdávajú pekné úsmevy, nádherné pohľady a všetky umelecké prvky akými ich obdaril Boh. Oči, pery, prsia, brušká, zad...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Igor Kasala

O mne

Pochádzam z Prievidze. Mám 23 rokov. V roku 2008 som založil divadlo mladých CARPEDIEM, ktoré sa už niekoľkokrát prezentovalo mojou autorskou tvorbou. Študoval som na AU v BB ale dnes pracujem v spoločnosti PG SK.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: