IKARIKAR http://www.ikar.sk

O cestovnom lístku (Silvia Studeníková)4.6.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 24, Komentáre 0

 
O cestovnom lístku
O cestovnom lístku

Neďaleko jednej križovatky vo veľkom meste stál stánok PNS. PNS je skratka názvu Poštový novinový stánok. V takomto stánku predávajú ako to už z názvu vyplýva poštové známky a pohľadnice, noviny a časopisy. Okrem týchto vecí tu môžete kúpiť mnoho iných vecí ako sú napríklad cestovné lístky.
Aj v tomto stánku mali veľmi veľa druhov časopisov, novín, pohľadníc aj vymaľovánok, dokonca dévédéčiek s rozprávkami a filmami. Predávali tu dokonca aj keksíky a krabičkové džúsiky.
Ľudia si každý deň kupovali noviny z ktorých sa dozvedali všetko o počasí o politike aj o športe a iných veciach. V časopisoch, ktoré si častejšie ako chlapi kupovali tety ste si zase mohli prečítať o varení a móde o šití, alebo o deťoch.
V stánku na poličke vedľa malých krabičiek, ktoré veľmi čudne zapáchali a volali sa cigarety ležala hromada s cestovnými lístkami. Mali rôzne farby, aj ich cena bola rôzna ale veľkosť mali všetky rovnakú.
V hromade cestovných lístkov bol aj jeden, ktorý bol odjakživa veľmi ale veľmi zvedavý. Celé dni ako ležal v stánku obzeral...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Silvia Studeníková

O mne

Péziu som písala už od 9 rokov. Stále mám k písaniu blízko, píšem príležitostne básne, ale inšpiráciou sú mi najmä vlastné deti, ktorým píšem rozprávky. Mojou detskou túžbou bolo aj stále je napísať knihu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: