IKARIKAR http://www.ikar.sk

O stromoch (Veronika Valent)13.12.2015
 

4
 počet hodnotení: 13
prečítané 718, Komentáre 17

 
O stromoch - 1.časť - Hádka

Alex sa strašne poháda s Theom počas tréningu v prírode.  Obaja majú vlastnú pravdu a obaja sú zo situácie nešťastní. Či hádka prinesie nejaké pozitíva ukáže len budúcnosť...
 
„Ako to kladieš tú pravú nohu? Takto riskuješ, že sa ti zošmykne. Mysli na správny uhol!“
Vypočula som si niekoľko kritických slov od Thea. Škaredo som na neho nahor pozrela, napravila som si nohu, len aby bol môj prísny tréner konečne spokojný. Od cieľa mojej cesty ma delili posledné štyri metre. Theo bol odo mňa vzdialený asi dva. Chcel mať na mňa dobrý výhľad, preto nešiel vyššie.
Asi by som mala menej rozprávať a viac sa sústrediť na to, čo robím. S ním sa vždy cítim veľmi uvoľnene, slobodne, dobre sa mi s ním trénuje aj rozpráva. Občas sa pozabudnem, že vôbec trénujeme a vtedy dostávam od neho takúto studenú sprchu. Ale už som si na to zvykla. Veľmi dávno som odhalila, že Theo má dve tváre. Jedna je hodne namyslená, nafúkaná, prehnane náročná, určená pre davy. No vo svojej podstate všetko spomínané je len maska skrývajúca veľmi milého chalana.
Prechytila...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Peter1.11.2016
 

Ahoj
prečítal som všetky časti.Vidim jedinú chybu - nenašiel som tretí diel.
Zle hľadám alebo sa Ti ju ešte nepodarilo napísať?

Veronika18.4.2016
 

Ahojte, čaká nás posledná kapitola. Ani neviete, ako si veľmi vážim, že ste to dočítali až potiaľto. Budem vám veľmi vďačná ak sa budete chcieť so mnou podeliť o vaše postrehy. Aj keď mám zároveň z nich strach, lebo posledné kapitoly sa asi nečítali najlepšie. Aj pre mňa boli až príliš dramatické. A už vopred sa ospravedlňujem za tú poslednú, ktorú pridám čoskoro. Napísala som ju, ako som musela. Niečo sa deje so stránkou mamtalent, tak uvidíme kedy sa mi to podarí. Pekný deň, zatiaľ.

Marek10.3.2016
 

Ahoj,
prečítal som iba prvú kapitolu a až na tie \"som\", ktoré podotkla aj Kamila, nebolo v texte nič rušivé. Škoda len, že z tejto kapitoly necítiť žiaden náznak načrtnutej dejovej linky, čo je škoda. Neviem sa naladiť na ďalšie, no zároveň ich ani nezatracujem, snáď sa k tvojmu dielu vrátim neskôr. Pri tom všetkom, čo tu mám rozčítané, je problém vtesnať ďalšie dielo.

Veronika10.3.2016
 

Ďakujem Marek za nazretie aj poznámku o \"som\". Keď uverejním poslednú kapitolu,tak sa na ne pozriem znova a opravím,čo budem schopná. Poteším sa, ak sa k môjmu dielu vrátiš. Dej do polovice knihy nemá príliš veľký spád, ale v závere sa to maximálne rozbehne.
Poznámka pre mojich verných - pred sebou máme posledných cca 11 kapitol :-))) Tak si ich užite.

Kamila6.3.2016
 

Táto 24.časť ma dostala. Nenašla som nič, čo by narušilo môj dojem. Veru, ešte sa tu zastavím. Len tak ďalej.

Veronika8.3.2016
 

Ďakujem Kamila. Veľmi si to vážim. Táto kapitola o rozchode nebola jednoduchá, som rada, že sa podarila.

Oľga29.2.2016
 

Škoda, že nečítaš príspevky ostatných a nekomentuješ ich. Potom aj teba málo ľudí komentuje.

Veronika Valent29.2.2016
 

Ahoj Oľga, správne si ma odhadla. Naozaj tu skoro nič nečítam a ak čítam, tak nekomentujem. Ďakujem za dobre mienenú radu. Pokúsim sa polepšiť.:-) Práve v tomto období som si vytvorila časopriestor na tvorbu a čítanie.
Inak medzi nami, som vďačná za každého čitateľa, aj toho mĺkveho ako som ja, ktorý ma veľmi poteší čítaním ďalšej pridanej časti. Aj bez jeho komentára mi dodá silu pokračovať ďalej. Hoci mám na to školu a mohla by som iné diela komentovať, pravda je taká, že obdivujem každého, kto sa pustí do písania a potom vystaví svoju kožu a citlivé spisovateľské srdce čitateľom. Ak píšeš aj Ty, rada si od Teba niečo prečítam. :-)

Deni1.2.2016
 

Uplne ma dostalo filozoficke okienko o zivote kvapky. Parada, dakujem.

Veronika Valent3.2.2016
 

Veľmi sa teším, že sa páčilo, Deni. Ďakujem za koment. Bála som sa, že bude nudné, ale moja betareaderka ma presvedčila, aby som ho nechala, za čo jej touto cestou ďakujem. Doslova napísala, že pri mori je každý filozof.

Lenka31.1.2016
 

Potesila si ma dalsim dielikom:-)
Uz teraz som zvedava na dalsie pokracovanie.

Lenka29.1.2016
 

Veronika, kvoli tebe som sa zaregistrovala na tejto stranke. Rada ta citam:-)
Prijemne fantasy, trosku napatia, romantiky... Tesim sa na dalsie pokracovanie.

Veronika Valent31.1.2016
 

Veľmi si to vážim, Lenka. Dúfam, že Ťa ani ja a ani táto stránka nesklameme. Pekné čítanie.:-)

Kamila18.1.2016
 

Veľmi pekne skladáš vety. Dobre sa to číta. Vadilo mi len časté používanie slova \"som\". Inak, teším sa na ďalšie kapitoly.

Veronika20.1.2016
 

Ďakujem za upozornenie, pokúsim sa to obmedzovať. Minulý čas je \"prevít.\" A takisto ďakujem za pochvalu. Naozaj:-)

Silvia D.16.12.2015
 

Mila Veronika, konecne som sa dostala k Tvojej urban fantasy. O zveroch som necitala, ale som velmi zvedava, ako sa bude vyvijat tento pribeh dalej.

Veronika Valent16.12.2015
 

Ahoj Silvia, podľa mňa je dvojka čitateľná aj pre niekoho, kto nečítal jednotku. Ale ak budeš chcieť vedieť, ako vznikla skupina, tak si to možno raz prečítaš... Jednotka bol len taký dlhší úvod do problematiky a zoznámenie sa s postavami.
PS. ďakujem niekomu za hviezdičky:-) Potešili ma.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Valent

O mne

Keď po období čítania, pozerania, prežívania, prišlo konečne obdobie písania.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: