IKARIKAR http://www.ikar.sk

O uzlíkovi Fúzikovi (Vasil Demko)8.1.2011
 

5
 počet hodnotení: 20
prečítané 136, Komentáre 14

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elena E.18.6.2011
 

Mne sa zdalo to meno: Uzlík Fúzik krkolomné. Ale moje dieťa si ho celý zapamätalo a vždy, keď zapnem počítač, pýta si ho. Krásne napísané, pointa andersenovská.

Vasil19.6.2011
 

Ď. Aku. Jem.

Vasil8.4.2011
 

Potešil ma Váš názor. Ďakujem. Vám prajem veľa pekných dní plných radostných pocitov.

Alica Náhliková7.4.2011
 

Krásna rozprávka pre deti i dospelých.Nenásilné poučenie, originálny nápad,preto dávam najvyššie hodnotenie.
Prajem veľa skvelých nápadov.

Elena.M9.2.2011
 

Pri čítaní Tvojej rozprávky som si prestavila komoru mojej starej mamy. Preto si myslím, že má veľkú vypovedaciu hodnotu pre nás dospelých a starších a nie pre \"dnešné počítačové deti\". Vďaka za pekný príbeh.

Vasil10.2.2011
 

Milá Elena. Podľa mňa rozprávky milujú rovnako deti i dospelí. Občas odlišné, ale často aj rovnaké. A úplne najlepšie je, keď tie rozprávky spoja deti s dospelými, veľmi často aj starými rodičmi. Mám skúsenosť s deťmi a ich vzťahom k rozprávkam. U rozprávok je niekedy veľmi dôležité, kto im ich prečíta. A či sa o nich s deťmi aj rozpráva, alebo sa o nich rozprávajú navzájom, napríklad v škole. Lebo rozprávky zbližujú a ukazujú lepšiu stránku života. A nie je podstatné, či sú to deti počítačové, alebo nie. Tak taje dúfam, že aj Uzlík Fúzik si nájde svojich detských kamarátov. Vďaka za priazeň.

Lucretia12.1.2011
 

nádherná rozprávka. :) natrafila som na ňu náhodou a nedokázala som sa odtrhnúť. :) sympatická, milá, nepremodernizovaná, jednoduchá a pritom krásna. :)

Vasil12.1.2011
 

Náhodná krása je asi najčarovnejšia. Ďakujem za milé slová. Prajem veľa podobných krásnych a milých zážitkov nielen pri čítaní rozprávok.

Lýdia J.11.1.2011
 

Vasil, rozprávočka je pekná aj s pekným posolstvom - ľudia majú byť užitoční.

Napriek tomu, protestujem. Tak, ako som zvozila Viu Senderu, tak musím aj Teba. Čo keby ste sa radšej teraz venovali svojim románom? Via Slnečnici a Ty Uli.
Ďakujem


Vasil12.1.2011
 

Rád by som vyhovel, ale Uľa má dovolenku, neviem kam sa zatúlala. A tá rozprávočka už má tiež svoje vlastné fúzy, nielen Fúzikove. Idem hľadať Uľu, lebo vidím, že mi nedáš pokoj. Ale inak vďaka. Aj za priazeň, aj za pripomenutie mi toho, čo by som aj sám už rád dokončil. Pekný deň.

reňa11.1.2011
 

Ahoj, Vasil, nakukla som k tvojmu fúzikovi a musím povedať, že si príbeh napísal pekne. Poučenie nielen pre dieťa, ktorému by bola rozprávka čítaná, ale aj pre čitateľa, ktorý dieťa s rozprávkou zoznámi... a vo tom to je... no né... :-))) P.S. tiež sa niekedy cítim ako ten motúz

Vasil11.1.2011
 

Vďaka Renka. Aj Ty máš na sebe uzlíky? Všetci sa občas cítime nepotrební. Len sa bojíme natiahnuť ruky a chytiť sa nejakej príležitosti. A možno by sme odrazu vyleteli tak vysoko... Pekný deň a veľa dobrej nálady.

Vasil9.1.2011
 

Vďaka. Veď v rozprávkach je možné skoro všetko. Prečo by nemohol ožiť aj odhodený kúsok motúzika so zbytočným uzlíkom. Som rád, že sa páčilo.

Veronika Árendášová9.1.2011
 

V tvojich slovach oziva vsetko aj obycajny motuz, uzlik...to je velmi dobre...cely pribeh som si krasne predstavila.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: