IKARIKAR http://www.ikar.sk

Obdobie pokecu laska,sex a sklamanie (Miroslav Švikruha)28.1.2010
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 145, Komentáre 3

 
Pokec.sk laska,sex a sklamanie
Každý prejde asi obdobím nazvem to ,,obdobie pokecu,,. Aj ja som nim prešiel nie neprešiel ešte stále asi trvá. Ani neviem kedy vlastne pokec vznikol ale skúsim to vyhľadať na ich stránke ale určite je mladší než ja.

Ked som sa prvy krat prihlasoval na ich stranku vtedy som ani netusil kolko zazitkov,sklamani, sexu pomocou tejto stranky zazijem. Co bolo predtym ked nebol, kde sa ludia stretavali sak nieco muselo byt. Krcmy,bary,kaviarne to je aj teraz. Ale este predtim davno za mladosti napriklad mojej mami. Ked sa takto na to pozeram som celkom rad ze zijem v tak...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Průchova19.8.2011
 

Dobre nahodou sa to da čitatˇ......MNE OSOBNE SA TO PAČILO

Adhara21.4.2010
 

Hneď s prvou vetou sa dá nesúhlasiť: \"Každý prejde asi obdobím, nazvime to obdobím pokecu\"... aký každý? Ja som v živote na pokeci nebola (a podotýkam, že už veľmi dlho mám pripojenie na internet).
Plytké a hlúpe. Neviem to miernejšie povedať. Ak to malo nejakú myšlienku, tým pravopisom (v Tvojom prípade skôr ľavopisom) a štylistikou si to úplne zabil. Jediné, čo mi je z tohto textu jasné je to, prečo si sa bál tých \"prijebkaných diktátov\" (Tvoje slová).

Steva11.2.2010
 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tie chyby...vidno, ze si nepisal diktaty...sak to saneda citat...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Miroslav Švikruha

O mne

mam skoro 25rokov a zijem na internete,pokeci,skype,facebooku a tak dalej asi tak ako vetsina mladych ludi v dnesnej dobe

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: