IKARIKAR http://www.ikar.sk

Okamih (Rebeka Bartošíková)8.3.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 50, Komentáre 0

 
Som TU!
,, Anička ! ” zakričala som po mladšej sestre, ktorá sa obzerala navôkol. Mešká už 20 minút, ale očividne ju to veľmi netrápi.
,, Aj ja ti prajem pekný deň ” prehodí s úsmevom. Mala som v pláne sa chvíľu hrať na urazenú, nech si dievča nemyslí, že si všetko môže dovoliť, ale jej hlboké jamky v líčkach a veselé zachichotanie, veru, tomu sa ťažko odoláva. Jej hrejivé objatie mi znova pripomenulo, ako veľmi mi chýbala, kým som bola odcestovaná. Cesta do parku nebola príliš dlhá, keďže Aničkina škola je blízko. S Aničkou sme si sadli na lavičku pod mohutným a zároveň vysokým dubom. Často sme sem chodievali ako malé. V tichosti sme sedeli a užívali si daný okamih. Ale keď som sa lepšie pozrela, jediný, kto si užíval daný okamih som bola ja.
Mobil v jej rukách priam horel a už som čakala, kedy doňho vytvorí nie dieru, ale rovno kráter, tak rýchlo písala. Očakávala som, že Anička vycíti môj pohľad a odloží mobil. Ale ona nie a nie sa obzrieť. 
,, EHM ” nahlas som si odkašľala. Anička sa obzrela, usmiala sa a naďalej sa venovala telefónu. 
Moja trpezlivosť bola na bo...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Rebeka Bartošíková

O mne

Dobrý den,moje meno je Radka Bartošíková a som matka 14ročnej Rebeky,ktorú by som rada prihlásila do Vášho projektu,pretože ma jej posledne napísaný príbeh veľmi zaujal a nadchol,ale kedže som jej matka,je mi ťažké posúdiť,či by našla dcérka uplatnenie v písaní knihy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: