IKARIKAR http://www.ikar.sk

Ona... (Pavol Balik)29.2.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 90, Komentáre 2

 
ONA...
                                                                                ONA...
V jeden krásny letný večer sa to stalo. Viem veľa z vás si povie to nie je možné tomu neverím ale je to tak stalo sa to našiel ju. Pýtate sa koho? No predsa tú pre ktorú by položil aj život áno presne tu pravú. Tak ako som povedal bol krásny letný večer slnko sa práve chystalo skryť za obzor keď ju v posledných oranžových 
zábleskoch slnka zbadal ako tam sedí a je smutná. Pristúpil k nej a zostrašeným hlasom v doprovode zo silno 
bijúcim srdcom povedal a.h.o.j chcel sa v tú chvíľu prepadnúť pod zem ako sa veľmi bál ale v zlomok sekundy to z neho všetko opadlo keď odpovedala ahoj a zabalila to do krásneho úsmevu ktorí žiaril a nahrádzal slnko ktoré už...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Oľga29.2.2016
 

Upozorním na niekoľko vecí. V prvom rade: toto nie je poviedka, nie je to ani úvaha. Skôr by som to označila, ako legenda, ale ani to nie je to správne označenie. Neviem, niekto mi možno pomôže to identifikovať.
Potom sa chcem spýtať, či si niekedy počul, že sa dávajú aj čiarky. Pretože tam nemáš ani jednu. Máš tam hrúbky. Neurobil si odstavce. Na začiatku sa ti zle zarovnal text. Niekedy sa to stane, ale to ide opraviť priamo, keď sa prihlásiš, ako autor a v tvojom priestore sa to ľahko zarovná, aby to na hlavnej obrazovke dobre vyzeralo. Lebo aj úprava je veľmi dôležitá, lebo čítame očami, preto chceme vidieť, že to čo čítame aj vyzerá.
Dej? Ako som už spomínala. Dej to nemá, je to len poučenie, konštatovanie udalosti, ktorú si možno niekde počul. Nič viac. Takže hodnotiť nie je veľmi čo.
Viem, že ťa to aj tak nezaujíma, ale predsa som ti to napísala a venovala hodnoteniu čas, aby si vedel čoho sa v budúcnosti treba vyvarovať.

mixi29.2.2016
 

Ďakujem za hodnotenie. Mám len jednu otázku vedeli by ste opraviť pokazené auto?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Pavol Balik

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: