IKARIKAR http://www.ikar.sk

Osudové doklady (Filip Šabak)23.10.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 94, Komentáre 0

 
Osudové doklady
Bola opustená. Bez detí, bez manžela. Jediné čo jej po nich zostalo bol byt plný spomienok a malá nádej na dôstojný život. No aj tá ju každým dňom opúšťala viac a viac. Na každom rohu tohoto bytu, v ktorom nemohla vydržať už ani sekundu, videla svoju rodinu. To ako sa jej malinké dvojčatá hrávali na policajtov, a to ako stál jej manžel pri sporáku a pripravoval jeho obľúbene jedlo. Nik ho nevedel uvariť tak ako on.
Od tej tragickej udalosti uplynuli už tri mesiace a Laura nevychádzala z domu. Len do práce a nakúpiť. Ľudia sa po takejto hroznej udalosti zmenia. Rozmýšľajú či tomu nemohli zabrániť. Či to po tom všetkom zvládnu. Či budú schopní začať odznova. Len tak sedávala pri okne a pozorovala ľudí pred obytným domom. Aký sú šťastní. Ako matky vodia svoje deti do školy. Ako muži objímajú svoje milované ženy. Aj ona bola niekedy taká. Tie dni však dávno pominuli. Práve v ten deň to boli tri mesiace od kedy ich straila. Všetko sa to začalo sedemnásteho júla 2014, keď Laura, jej manžel Marek a ich dvojčatá Patrik a Marko cestovali na dovolenku. Po tom čo vyrazili z...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Filip Šabak

O mne

Som študent gymnázia v poslednom ročníku. K písaniu som inklinoval už dlhšiu dobu ale začal som pomerne nedávno. Som si vedomý že kvalita mojich diel nedosahuje závratnú kvalitu, no niekde sa začať musí. :-)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: