IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pády a povstania (Mgr. Patrícia Kiráľová)17.6.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 43, Komentáre 2

 

„Ten rozhovor neurobíš a hotovo!“ zakázal jej. Nechcel, aby robila rozhovory so skrachovancami, akým bol aj on. Musel ju od takých ľudí chrániť.
„Prečo nie?“ pýtala sa nechápavo. Nerozumela, prečo je šéf taký razantný a je proti tomu, aby napísala ten článok. Nikdy nebol proti jej nápadom. Práve naopak, vždy súhlasil a ešte ju pobádal, aby článok stoj čo stoj napísala.
„Pretože je to skrachovanec a ľudia nemajú záujem čítať o takých,“ vysvetlil stroho. „Okrem toho, je to zločinec a pokúsil sa vykradnúť banku, čo sa mu našťastie nepodarilo. Dôvody si môžeš domyslieť.“
„Presne o tom hovorím, Erik. Práve, že ľudia majú záujem poznať životy ľudí, ktorí z jedného dňa na druhý padli na samé dno. Majú predsa právo poznať dôvody ich pádov,“ snažila som sa mu vysvetliť. Nemôže sa hneď vzdať. Musí predsa presvedčiť šéfa, aby jej dovolil napísať článok o tom mužovi.
Ani nevie, prečo sa rozhodla písať práve o tomto mužovi. Musela uznať, že jej bol sympatický od prvej chvíle, ako ho spoznala počas jeho slávy. Možno práve jeho atraktivita ju zaujala, a preto sa rozhodla napísať o...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.18.6.2018
 

Zvolila si vhodný názov \"Pády a povstania\"? Povstanie je len vzbura. Nie vzostup či odrazenie sa od dna.

Patrícia21.6.2018
 

Ďakujem za postreh v názve, budem si na to dávať pozor v budúcnosti :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mgr. Patrícia Kiráľová

O mne

Narodila som sa 07. 01. 1993 v Kráľovskom Chlmci, ale od svojich 8 rokov žijem v Rudňanoch. Odmalička mám blízko k umeniu, pretože ako malá som veľmi rada kreslila a počas základnej školy ma zaujali knihy a písanie poviedok. Písala som krátke poviedky len tak pre seba. Čítali ich iba moji spolužiaci na základnej škole. Boli obdobia, keď som na nejaký čas opustila písanie, pretože som si neverila. No napriek tomu som sa k tomu stále vrátila a dnes sa len tak ľahko nevzdám svojho "koníčku".

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: