IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pán Dokonalý 1.časť (Eli)19.10.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 191, Komentáre 6

 
Pán Dokonalý 1.časť
 Cinkla mi RP. Pokec, stále mi tam niekto písal a ja som s radosťou odpisovala. Bola som v Košiciach nová, nikoho som tu nepoznala, preto každá jedna správa znamenala pre mňa možnosť novej známosti, nového kontaktu. Efed.DOMI, to znie zaujímavo. Vtedy som ešte netušila, že kliknutím na tlačidlo odpovedať sa začne nový, krásny príbeh plný vášne, emócií ale aj sklamania a nenávisti. Predstavil si sa a bez zbytočných výmyslov si mi poslal aj svoju fotku. Páčilo sa mi, že som sa s tebou nemusela naťahovať a vysvetľovať, prečo ťa chcem vidieť. Prišla mi fotka. V otrasnej kvalite, ale aj tak tam bolo vidieť tvoje oči. Kvalita na houby, ale tie oči tam svietili. Už s tej fotky som cítila, že niečo bude tentokrát inak. Všetko vypadalo priam dokonale. Každá jedna naša správa bola plná niečo strašne energického. Povedala som ti, že som neskúsená. Bolo ti to jedno. Po dvadsiatich minútach písania prišiel z tvojej strany návrh... spontánne stretnutie. Vytreštila som oči, ale súhlasila som. Pamätáš si na toho debila, ktorý zaparkoval ak, že si nemohol vyjsť? Ja áno. Osud si n...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Mefisto25.10.2016
 

Zdieľam vaše názory. Prečítala som to, ale doslova nasilu. Pokračovanie určite nepotrebujem. Nič to vo mne nenechalo, možno len zlý dojem. Možno ako letná príloha do Playboya? a možno len nie som typ na tento štýl bez štýlu. Veľmi lacný obsah, veľmi statické opisy.

Mona21.10.2016
 

Ja som nečítala.. odradil ma spôsob akým si sa tu pokúsila kritizovať inè dielo, dokonca veľmi populárne...Toto je jeden z ajhorších spôsobov ako upútať :(

:(20.10.2016
 

Chudera baba. Myslím si, že po prvýkrát to má byť pekné na čo sa dlho nezabudne a ona prežije sado maso, ktoré sa jej ešte aj lúbi. Nechutné. Ako neskúsená, by pociťovala hroznú bolesť. Aj pre skúsené je to fuj a určite nepríjemné.

Alia S.19.10.2016
 

Zmýlila si si portál. Opis prvého sexu ako z najnepodarenejšej príručky patrí na iné stránky. Povedala by som, že svojou lacnotou priam medzi trcle, čo sa predávajú popri cestách. Nedočítala som radšej, pre mňa je to odpad. Aj po literárnej a jazykovej stránke. Nič originálne, čo by si mohla povedať, odkázať iným či aspoň minimálne zaujať, v článku nie je.

Duch19.10.2016
 

Myslím si, že povedať o niekoho tvorbe, nech už je akákoľvek, že je \"odpad\", je maximálne odporné.

aj aj 20.10.2016
 

veru, ten obsah je maximálne odporný
po literárnom spracovaní ani stopy
len hrubý popis do šteklivých časopisov, nič viac

môj názor a názory treba akceptovať

aj podľ a mňa je to vhodné do spaľovne

Bodka.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Eli

O mne

Som mladá ambiciózna a tvárim sa kreatívne:) píšem svoje príbehy zo života, fantázie, ktoré chcem aby sa stali alebo nestali a básne.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: