IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pán Dokonalý 2.časť (Eli)19.10.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 362, Komentáre 0

 
Pán Dokonalý 2.časť
  Túžila som po tom znova sa s tebou stretnúť. Kde tu sme si písali. Ako stále si mal veľa práce a nevedeli sme sa dohodnúť na stretnutí. Niekoľko krát sme sa dohodli už som len čakala na tvoj povel kedy a kde ťa mám čakať. No povel nie a nie prísť. Pred Vianocami si však odišiel do Bratislavy. Zo slovami, že nevieš či sa ešte vôbec vrátiš. Prepadol ma smútok a začala som hľadať útechu u iných mužov. Napísal si mi na Vianoce tú starú otrepanú frázu, že šťastné a veselé. Povedz mi ako mohli byť moje Vianoce šťastné a veselé bez teba. Ako som sa mohla radovať a užívať si sviatky, keď ty si tam nebol. Bola by som dala všetko za to, aby sme mali tie Vianoce pre seba. Aby sme boli sami. Nahá by som ti pripravila večeru a potom ťa čakala ako poslušná sučka pod stromčekom. To by boli pre mňa tie najdokonalejšie Vianoce. Samozrejme, som o nich mohla akurát tak snívať. 
       Po sviatkoch ma potešila správa od teba, že po novom roku sa predsa len vraciaš do Košíc a zrejme na dlhšiu dobu. Keď som ti napísala, že som neverila tomu, že sa vrátiš v momente si pochopil, ž...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Eli

O mne

Som mladá ambiciózna a tvárim sa kreatívne:) píšem svoje príbehy zo života, fantázie, ktoré chcem aby sa stali alebo nestali a básne.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: