IKARIKAR http://www.ikar.sk

Papierové srdce. (Julie)17.8.2014
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 30, Komentáre 2

 
Papierové srdce - Prológ (Julie)
Prológ
 
Hovorí sa, že prvá láska je nezabudnuteľná, ale podľa mňa je to kravina. Bol som zaľúbený už viackrát, ale svoju prvú lásku si takmer nepamätám. Nepamätám si ani tú druhú alebo akúkoľvek inú. Ona pohltila každú jednu moju spomienku. Desil ma fakt, že môj vtedajší život závisel od toho, či mi daruje pohľad alebo úsmev. Desili ma jej myšlienky, ktoré som nemohol čítať. Desilo ma všetko, čo sa jej týkalo.
Do riti. 
Prečo sa to muselo stať práve mne?Veď ja ani neverím v skutočnú lásku, nieto ešte v nejaké sprosté motýle v bruchu alebo rozbúchané srdce. Sú to len komerčné ťahy, ktoré nútia ľudí ísť do kín a pozerať filmy o nešťastných zaľúbencoch. V podstate je...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Daisy26.8.2014
 

Ahoj, Julie,
je tu toho dosť málo, aby som mohla napísať obšírnejší komentár, tak zatiaľ len takto: viackrát sa píše spolu, treba porobiť odstavce, nech sa text nezlieva a estetickejšie pôsobí zarovnanie textu do bloku. Sledovanie romantického príbehu z mužského pohľadu by mohlo byť zaujímavé, takže si pokračovanie prečítam. A poradila by som ti, aby si si prečítala na stránke mamtalentu v ONLINE PORADNI článok o tom, ako prilákať k dielu čitateľov, aby si tu nezostala nepovšimnutá. Spomínam to preto, že dielo tu visí už niekoľko dní a nepribúdajú ti ani čítania, ani komentáre. Predpokladám, že práve kvôli spätnej väzbe si sa zaregistrovala, takže by bola škoda, keby si túto možnosť nevyužila.

Julie30.8.2014
 

Milá Daisy,
v prvom rade ďakujem najmä zato, že si si tento môj krátky príspevok prečítala a taktiež ti ďakujem za tvoje postrehy a rady.
Ak mám byť úprimná, na tejto stránke ešte len začínam, veľa toho nemám napísané, tak som ešte akosi nechcela na svoje skromné \"dielo\" upozorňovať. Postupne, ako začnem pridávať viacej a častejšie sa budem rovnako snažiť nájsť aj viacero čitateľov.
Ešte raz ďakujem za tvoj komentár :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Julie

image.jpg
O mne

A tak si píšem ...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: