IKARIKAR http://www.ikar.sk

Paralelné životy (Perla de Smaľko)13.6.2019
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 29, Komentáre 0

 
Pararelné životy - 1 kapitola
kapitola
„Nie je nič lepšie ako ranný sex,“ povedal nežne Juraj a pritisol sa bližšie k Bianke.
  Ležali na pohovke z rátanú, na veľkej terase, ranné slnko hrialo ich nahé telá pod dekou. Bianka bola veľmi rada, aj napriek počiatočným obavám bývať na samom vrchu, až na ôsmom poschodí, že si kúpila byt. Dvojizbový luxusný byt bol za super cenu, vo vyhľadávanej lokalite a pár zastávok od práce. Terasa sa stala Biankiným obľúbeným miestom. Nielen na sex. Keď pociťovala, že idú na ňu chmúry a depresie, zaháňala ich výhľadom na jazero, ktoré mala za bytovkou. Kúpať sa v ňom síce nedalo, ale najviac sa jej páčilo ako sa voda ligotala, keď bola v úplnom pokoji alebo keď sa slnečné lúče odzrkadľovali na hladine.
„Predstav si, že by som bývala na druhom poschodí. To by bolo divadlo pre okoloidúcich,“ zasmiala sa Bianka na vlastnej úvahe.
„To hej,“ pousmial sa Juraj.
  No ani ranný sex ju nezachránil pred bolesťami hlavy, ktoré sa zhoršovali. Vyskúšala všetky možné lieky, čaje a tinktúry proti bolesti. EEG a CT vyšetrenia nič neobjavili. Jej o...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Perla de Smaľko

O mne

Už od mala mám bujnú fantáziu. No písať len tak pre seba som začala pred pár mesiacmi. Po objavení stránky www.mamtalent.sk ma podnietilo v písaní ďalej a rada by som sa tu podelila o moju tvorbu. A hlavne zistiť, či sa moje nápady budú páčiť aj iným ľuďom.
Som matka dvoch krásnych synov.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: