IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pedajaman

 

Úsvit Čepelí: Spev z Močiarov (Pedajaman)17.4.2015
 

Jedná sa o fantasy príbeh zasadený do môjho vymysleného sveta a to do dôb kedy sa lesom preháňali stáda kentaurov a vodníci v hlbinách striehli na korisť... pokračovanie
 
 

Oriešková Mátoha (Pedajaman)12.4.2015
 

Aj tá najobyčajnejšia machuľa ožije, ak človek verí... pokračovanie
 
 

Pre tých, ktorým je to určené (Pedajaman)11.4.2015
 

Vyjadrenie, objasnenie, zmena... ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Pedajaman

O mne

Som obyčajným študentom na Filozofickej Fakulte UPJŠ, no stále som mal sen žiť v inom svete. Chvíľu sa mi to darilo v snoch, no i tie postupne začali miznúť ako listy na jeseň a tak som vyskúšal čarovnú vec: PÍSANIE. Mám 21, no prvé pokusy vznikali keď som mal 15, doteraz ich mám schované (ako odstrašujúci príklad). Nikdy som písanie nechcel brať ako povinnosť, serióznu vec, ale ako relax, milý oddych a bdelé snívanie. Tak som si po rokoch vypracoval svoj vlastný Svet plný všakovakých úžasných i nudných vecí a práve o tie sa chcem s vami podeliť. Ktovie, možno sa v ňom raz stretneme viacerí.

Na mamtalente som už taktiež pár rokov (3-4?) a každú chvíľu som niečo menil, mazal, skryl, opäť ukázal, vrátil, s ľuďmi čo ma kritizovali som sa hádal, neznášal som ich, myslel som si, že som dokonalý, že knihu vydám do roka a do dňa. Odteraz však chcem ku všetkému pristupovať poctivo a možno to prinesie aj nejaké to ovocíčko. ;)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: