IKARIKAR http://www.ikar.sk

Peppo J. Dubowski

 

Zatancuj mi na tenkom ľade (Peppo J. Dubowski)18.4.2010
 

JuanMariaVianney09.jpgKaždý jeden život je akýsi tanec: divoký, vášnivý, mŕtvy či zmeska toho všetkého. Vy ste tanečníkom a ľad pod vami je vašim životným priestorom. Ukážte svoje umenie... alebo sa prepadnite. ... pokračovanie
 
 

Bezzubé slová (Peppo J. Dubowski)15.4.2010
 

bloody_teeth01.jpgViete.. niektorí ľudia sú nič viac ako len to, čo po sebe zanechajú. Niektorí svoje maximum vyjadria akurát tak vo svojich prdoch. Vzduchom tak vznáša sa po nich ich dielo. I to moje... ... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Peppo J. Dubowski

oldmanofthesea_350.jpg
O mne

„Život je občas ako jeden veľký zadok: aj keď ho znásilníte, aj keď ho poriadne nakopete či nežne pohladíte – nedá vám viac ako to, čo v sebe nosí.“ (P.J.Dubowski)


Vzhľadom na vysokoškolské pôsobisko ostanem ukrytý pod umelou identitou, ostanem sa hrať na svojom piesku – s nádejou, že sa ku mne postupne pridajú i ďalšie „iné“ deti.


„...táto báseň, toto mesto, čo zatvára svoje dvere, zabarikádované, takmer prázdne, žalostné bez sĺz, starnúce bez ľútostí, ťažké hory, oceán ako levanduľový plameň, mesiac, ktorému chýba vznešenosť, muzička z rozbitých oblokov...“ (Ch.Bukowski)


Ohurovať, drásať čitateľom, zaujať či šokovať – nejde mi o to. Práve preto sa za svoje nedostatky nehanbím. Píšem len rekreačne – tak, ako keď hráte rekreačne nejaký šport – ako keď nie ste profesionál. Preto ma vlastne ani nebolí, ak ma niekto posudzuje a vytýka mi chyby. „Dokonalí ľudia sú často nudní.“ (M.Tournade) Ja sa len tak popletám a sem-tam odpľujem nejaké slovo.


 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: