IKARIKAR http://www.ikar.sk

Perverzák (erotický román) (Ellia S.)29.9.2018
 

3
 počet hodnotení: 10
prečítané 240, Komentáre 32

 
Perverzák (erotický román)
Prológ.
Nie som šťastná. Som s ním, pretože tak to chce moja rodina. Vzhliadajú k nemu s nevídaným rešpektom: je vzdelaný, pohľadný, z dobrej rodiny a zaistenou budúcnosťou. Lepšieho zaťa si pre svoju dcéru ani nedokážu predstaviť. Keby len vedeli, aký je to v skutočnosti perverzný despota…
Ja som len slušné dievča, ktoré pred siedmymi mesiacmi vstúpilo do zväzku manželského, a z ktorého sa pomaly stáva žienka domáca. Moja budúcnosť? Upratovanie, varenie, žehlenie, rodenie detí a ukojovanie jeho chúťok. Aké patetické…
Mojim prísne veriacim rodičom nemôžem povedať, čo mi robí v posteli. Veď, aká by už len bola ich odpoveď?
„Žena sa o týchto veciach nesmie baviť a muž je predsa muž! Keď si to tak želá, musíš mu vyhovieť!“ akoby som počula rozprávať matku.
Koho zaujíma, že ho vzrušuje, keď mi vo vani drží hlavu pod vodou, alebo ma nahú zatvára do pivnice? Na koho sa mám obrátiť, keď vlastne on sám je „hlavou“ kriminálneho oddelenia?
Hovorí sa, že pod lampou je najväčšia tma. U nás to platí dvojnásobne: vážený pán s vysokým postavením,...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Martina2.1.2019
 

Bola som zvedavá, tak som sa začítala a urobila som dobre. Ďakujem za pohladenie duše, Ellia. Chcela som vedieť, čo príbeh ukrýva a bola som príjemne prekvapená :-) Prajem veľa sily a chuti do pokračovania v tvorbe. Gratulujem!

Ellia S.2.1.2019
 

Ďakujem, Martinka, pre mňa je, na oplátku, tvoj komentár pohladením duše... :) Som veľmi rada, že sa ti román páčil.

Eva16.11.2018
 

Posledná kapitola...treba otvoriť šampus:) som zvedavá do čoho nového sa pustíš.

Ellia S.16.11.2018
 

Evka, zatiaľ do poviedok :)

Eva H14.11.2018
 

Ahoj Ellia. Takže je tu koniec. Ja si myslím, že v príbehu nebolo až tak veľa zvrhlostí. Len na začiatku, potom sa Oto umravnil :) A preto si myslím, že by sa hodil aj iný názov. Ale neviem aký. To je len môj názor a nechávam to na tebe. Pervezák je také drsné slovo, čo sa mi skôr hodí k príbehu, ktorý sa počas celého diania odohráva v nechutnostiach. Aj napriek tomu, že Oto bol na začiatku zloduch...je podľa mňa príbeh sladký, príjemný.... :)) Obľúbila som si dvojicu. Dala by som znovu päť hviezdičiek, keby sa dalo.

Ellia S.14.11.2018
 

Ďakujem pekne, Evička, za komentár aj pekné slová. Máš pravdu, možno zmena názvu by prospela. Možno: Z PERVERZÁKA GENTLEMAN :))) Ale nie... Porozmýšľam nad iným názvom. Ďakujem, že si mi vnukla myšlienku.

Eva H5.11.2018
 

Ty kokso... Nečakala som takýto koniec tejto kapitoly. Určite si každého čitateľa zaskočila. Už chcem čítať ďalšiu časť. :)

Ellia S.5.11.2018
 

Už sa na tom pracuje, Evka ;)

Eva H27.10.2018
 

Ahoj Ellia. Ejha...Oto nejako zmäkol. Každú kapitolu čakám, že opäť podľahne svojím praktikám. Som zvedavá, či a čo ho nabudí znovu ublížiť Nore. Ako prijme jej tehotenstvo? Rada čítam tvoj príbeh.

Ellia S.27.10.2018
 

Fiha, Evka, ani nevieš, ako ma teší tvoj záujem. Ďakujem... Oto je komplikovaný, minulosťou zničený človek, ktorý postupne zisťuje, že život nie je len samota, nenávisť a prázdno...;)

Jaro16.10.2018
 

Neviem či to máš v pláne nejako zapracovať, ale nesedí mi, že je Oto bohatý, aspoň si to zatiaľ nevysvetlila, lebo policajné platy nie sú moc vysoké, ani vyššie postavených policajtov, aspoň nie v takom rozsahu ako to opisuješ. Ale možno máš v pláne vyrukovať s nejakými problémami aj ohľadne tejto témy, mohlo by to ešte viac oživiť príbeh.

Ellia S.17.10.2018
 

Super, Jaro, ďakujem za postreh. Áno, má vedľajšie aktivity so svojím adoptívnym fotríkom, ale o tom sa zmienim v pokračovaní príbehu, keď pôjdu do Talianska.

Jaro17.10.2018
 

Do Talianska? tak to bude ešte poriadne zamotané, máme sa na čo tešiť :)

Eva H16.10.2018
 

Ahoj Ellia. Takže si ma prekukla... :):):) Prečítala som šiestu časť. Niekoľkokrát jednu vetu, ktorá mi ulahodila na duši. Dám ti všetko, ty mi daj seba...! Pokračuj v písaní, už sa teším na ďalšiu časť. Ja sa vrátim. :)

Ellia S.16.10.2018
 

Jeeej, ďakujem pekne Evka, to je super vedieť, že niekto si to pravidelne číta. :)

Eva14.10.2018
 

Je to pikantne :)....urcite si roman najde svojich citatelov.

Ellia S.14.10.2018
 

Ďakujem pekne Evka :)

:)13.10.2018
 

Ahoj Ellia. Neviem kde začať. Píšeš dobre a dobre sa to aj číta. Len...niektoré vety zdvíhajú môj zadok zo sedačky (nie doslovne) a tvár vyčarí nechutnú grimasu. Erotické časopisy nečítam. Mám radšej jemnejšie opísané sexuálne veci, praktiky, zážitky. Páči sa mi tretia, štvrtá a piata časť. Zaujímavé. Pravdaže všetky kapitoly sú dobré. Čakám na pokračovanie. Inak aj ja v mojom dielku mám policajta magora. Neviem prečo aj mňa napadlo z policajta urobiť takého hnusáka. Tiež má rád nechutné sexuálne praktiky. Ukazuje sa ako vášnivý, nežný milenec, ale... No asi som prezradila niečo z môjho príbehu a kapitoly, ku ktorej sa čitatelia ešte nedostali. Pokračuj som zvedavá. Akosi mi ostalo ľúto toho Ota. No...uvidím čím ma nabudúce prekvapí. Dielo je prispôsobené názvu...budem rešpektovať a brať to tak ako to napíšeš.

Ellia S.13.10.2018
 

Ahoj, ďakujem za úprimný komentár, veľmi si to vážim. Nechcem čitateľov uvádzať do šoku, no zároveň sa mi nedá písať inak. Ďakujem, že rešpektuješ môj štýl. Neuviedla si meno, ale podľa toho, čo si napísala tipujem, kto si a na oplátku som to ja, kto sa teší na tvoje ďalšie kapitoly. Ja som naozaj veľmi rada, že tu na portáli sme ľudia, ktorí majú niečo spoločné: lásku k písaniu... Každý tu má svoj štýl, svoj príbeh, svoju originalitu. Je super, že si môžeme medzi sebou vyjadrovať svoje názory a ja ti ďakujem za ten tvoj.

uexppc9.10.2018
 

Prečítala som si to od začiatku a román ma zaujal, pretože má svoje čaro.Píšeš ho perfektným štýlom a dobre sa to číta. Už dlho som niečo také nečítala síce máš tam kopu drsných scén ale je to erotický román, takže vôbec mi to nevadí práve naopak.Je temny a svojim spôsobom aj zvláštny ale je z neho cítit aj lásku. Teším sa na ďalšie časti.

Lucia M.9.10.2018
 

Prečítala som si to od začiatku a román ma zaujal, pretože má svoje čaro a je zvlaštny.Aj ked máš v ňom plno drsnych scén čo mi nevadí lebo je to erotický román ,je písaný perfektným štýlom. Dobre sa to číta a príbeh mi pripada trošku temny a nezvyčajný ale je z neho cítit aj lásku.Už dlho som niečo také nečítala. Teším sa na ďalšie časti.

Ellia S.9.10.2018
 

Nenazvala by som svoj román práve \"temný\", ale ďakujem za pekné slová. :)

Jaro30.9.2018
 

Poriadne brutálny začiatok, ale skvele napísané, som zvedavý na pokračovanie.

Ellia S.30.9.2018
 

Ďakujem, Jaro. Už píšem ďalšiu časť.

Jaro1.10.2018
 

A je to tvoj prvý román, alebo bude prvý zverejnený?

Ellia S.1.10.2018
 

Jaro, toto je môj druhý román. Prvý som písala len tak, vo voľnom čase a mám ho doma v šuflíku. Neviem, či ho vôbec niekedy uverejním, keďže to boli iba moje prvé pokusy o napísanie knihy; má cez tristo strán. Nie som si istá, či je dobrý, aj keď ho nikto v skutočnosti celý nečítal. Ale viem, že ak v písaní budem pokračovať, romány budú môj žáner. Píšem rada.

Jerguš4.10.2018
 

Mal by som tip na anotáciu: Vyšukaaaaame saa.

Alia S. 4.10.2018
 

Vhodné aj ako nadpis a vhodné hlavne do porno časopisu, kde bažia čitatelia iba po jedinom. Veď ani v tomto \"diele\" o nič iné nejde. Literárna hodnota nulová.

Ellia S.4.10.2018
 

Alia S... Mám rešpekt pred vážnymi literárnymi dielami. Ver mi, alebo nie, mám za sebou stovky prečítaných kníh, a to nie len v slovenskom jazyku. Mojimi obľúbenými autormi sú: Louis De Bernieres, Mario Puzo, George Orwell atď... Je úžasné čítať literárne diela, ktoré majú hĺbku, vychytenú životnú myšlienku, ale nie vždy... Niekedy človek proste potrebuje vypnúť z každodenného kolotoča a stresov a prečítať si úplne jednoduché a myseľ nezaťažujúce diela. Verím, že práve preto majú erotické romány na literárnom trhu svoje miesto. Ruku na srdce: žiadny erotický román nemá literárnu hodnotu a predsa sa tisíce z nich stali bestsellermi. Prečo? Pretože ľudia z času na čas potrebujú vypnúť a prečítať si aj takéto jednoduché dielka pre oddych. Píšem rada a chcem čitateľom ponúknuť práve to. Relax.
Takže Alia, nebuď \"suchárka\" a uvoľni sa. Som si istá, že keď sem pridám ďalšiu časť, rada si ju prečítaš. Budem len rada, si tu vítaná.

Alia S.8.10.2018
 

Ellia, to nie je o suchárstve, nemám rada, keď sa autor autor začne pôžitkársky venovať \"spálňovým\" podrobnostiam a všetkým možným telesným tekutinám, protiví sa mi to. Ak je iba to obsahom niekoľkých kapitol, temer bez posunu deja, nemám dôvod čítať.
Nie som vyznávačom tzv. ženských románov, kde vlastne o nič iné nejde ako o vyššie zmienené. Vôbec mi neprekážajú oddychovky, tiež nesiaham len po literatúre s odkazom, menovať autorov nebudem, ale písať sa dá kultivovane i nie.

Knihy/TV programy, ktoré sa venujú intimite až do nechutností, sú dosť ženami vyhľadávané, nerozumiem prečo.

Kapitolu som si prečítala so záujmom, ako píšeš, keď už si na ňu upriamila pozornosť, konečne v nej šlo o niečo. Lenže z obavy, že máš román postavený najviac na nechutnostiach, čo je podľa začiatku vysoko pravdepodobné a budeš sa k nim vracať často, neviem, či sa vrátim ja.
Ak si však nájde čitateľky/ov, nebude tvoja práca márna.

Ellia S.8.10.2018
 

Alia, rešpektujem tvoj názor a nie je v mojom záujme ti škodiť, alebo nebodaj robiť na truc. Spadáš do kategórie ľudí, ktorým sa tento štýl protiví a ja ti to neberiem. Mne sa to páči a môj erotický román je určený pre ľudí mojej kategórie. Ak nechceš, rešpektujem, že to čítať nebudeš a dobre robíš, pretože môj príbeh bude pokračovať v tomto duchu a áno, bude v ňom ešte mnoho nechutností. Svoj štýl nezmením a budem sa tešiť každej čitateľke/čitateľovi, ktorých tento druh románov baví tak veľmi, ako mňa. Naozaj ti len prajem všetko dobré a ďakujem ti za tvoj názor.

Ellia S.4.10.2018
 

Viem, bizarný príbeh, ale tak aj také veci sa určite dejú v živote.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ellia S.

O mne

Milujem písanie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: