IKARIKAR http://www.ikar.sk

Údolie stratených motýľov (Blue)11.7.2019
 

4
 počet hodnotení: 7
prečítané 103, Komentáre 9

 

Piata kapitola Zoznámenie


Zvyšok týždňa ubiehal pomaly a rozvláčne. To, že som sa v škole, a vôbec celkovo, nudila, nechávalo priestor tomu, aby som sa ešte viac ponárala do svojich pocitov, skúmala ich a podliehala im.


Jediné čo ma viedlo dopredu, bola vidina pondelkového rána, na ktoré som netrpezlivo čakala. Tešila som sa, ako ho znovu uvidím, no rovnako som sa za túto svoju túžbu hanbila.


Piatok bol najzaujímavejším dňom od utorka, a to vďaka hodine francúzštiny, kedy učiteľka Blaková rozdávala opravené testy.


Moje hodnotenie – čisté Áčko – ma neprekvapilo, skôr som nedočkavo čakala na to, či sa náhodou nevyjadrí aj k ostatným, ktorí mali výborné výsledky.


Nakoniec som dostala to, čo som chcela.


„Slečna Gabriella a jej brat Leonardo napísali test najlepšie z celej triedy,” povedala, a keď si všimla že sa na ňu pozerám, zatvárila sa ospravedlňujúco, “a samozrejme, ale to nie je žiadne prekvapenie, spolu so slečnou Crowovou.” Dodala a potom sa prísne pozrela na šomrajúcich spolužiakov. “Vy ostatní by ste si z nich mali brať príklad!” Povedala a potom sa pobrala ku katedre. “Tá jeho bezc ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Elisa29.7.2019
 

Ahoj Blue, v prvom rade sa mi páči, že si si vybrala odvážnu a peknú tému. Anjeli sú abstraktné postavy, ale celkom pekne si opísala stretnutie s ním. Príbeh sa mi čítal veľmi dobre,len to bolo na jeden hlt dlhé a možno by som trošku okresala niektoré faktografické opisy ako napr. ten, prečo je dôležitý spánok. Mňa to tam trošičku rušilo. Pekne píšeš o pocitoch a vieš to s citom klásť do viet :) myslím, že by som si takú knihu kúpila.

Tereza-Blue29.7.2019
 

Ďakujem Ti za hodntenie aj pripomienky. Niekedy je naozaj menej viac, vždy bolo pre mňa ťažké veci skracovať. Zamyslím sa nad tým :)

Tina19.7.2019
 

...posielam 5 hviezdičiek. Veľmi pekne napísané, len tak ďalej

Tereza19.7.2019
 

Ďakujem. :)

Katka19.7.2019
 

Katka19.7.2019
 

Hodnotím veľmi pozitívne, si šikovná.

Tereza19.7.2019
 

Ďakujem pekne. :)

Tereza16.7.2019
 

Ďakujem, som rada, že Vás to zaujalo. Dlho som váhala, kým som to sem uverejnila. :) Budem sa snažiť rozdeliť to do viac kapitol, ako ste mi navrhla.

Eva15.7.2019
 

...napad to nie je zly:):) mozno si tento pribeh najde vela citatelov. Trocha ezoteriky nikdy nezaskodi, skor naopak. Len je to pridlhe radsej viac kapitol a rozdelit, ale to je len moj osobny nazor.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Blue

O mne

Tvorba odzrkadľuje našu dušu. Sme to, čo po nás ostane.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: