IKARIKAR http://www.ikar.sk
platno bulles
5
 počet hodnotení: 5

 
Rastislav Turák
bulles plátno.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

Rastislav Turák29.6.2010
 

Daniel, máš právo na názor. Ale prosím, ukáž svoje diela, aby som sa mohol poučiť. Takto strieľaš spoza bučka.

VladoF.7.8.2010
 

Ahoj, niežeby som bol ktovieaký odborník, ale napr. čo sa týka použitia typografie, v tom má Daniel pravdu. Niektoré Tvoje návrhy sú prehustené prvkami, v tom má pravdu tiež. Či je to gýč, to je asi bezpredmetné, podstatné je, či by sa také obálky hodili jednak k obsahovej stránke knihy, a jednak aj či by vizuálom oslovili cieľovú skupinu čitateľov (zrejme skôr čitateliek). V tomto nie si vedľa si myslím. Podľa mňa na to máš, máš ten potenciál, niektoré nápady sa mi páčia (konkrétne najviac sa mi páči práca s tým figurálnym prvkom, asi z loga mamtalent) Myslím si, že pre Teba platí to, čo vlastne platí pre všetkých: Stále na sebe pracovať a rozvíjať sa. A nebáť sa ani kritiky :)

Daniel P26.6.2010
 

Milý Rasťo - som na tejto stránke komentujúci už od nepamäti, tak mi nedá nevyjadriť sa k tvojim tu násilne zverejneným grafikám.
Neviem, či ti niečo hovorí tzv. aplikovaná typografia alebo základy grafického dizajnu. Je to preplácané, nechutne gýčové a prekombinované. Toto nie je obal na knihu, ale veľmi amatérsky pokus urobiť booklet na nejaké DVD alebo niečo. Každopádne, ak ťa to baví, a nie je to iba prvoplánový pokus byť niečím, povenuj sa trošku grafike. Odporúčam dejiny slov. grafiky, naštudovať literatúru a vôbec, študovať to...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: