IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pomalá cesta dolu ľadovcom (Denis Jacko)7.6.2016
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 68, Komentáre 2

 

Minúty predtým,
ako som oslovil,
tú záplavu vlasov,
celkom na mól,
 
môj obraz presahoval rám
a taký Dalí,
by ma popohnal,
pr...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.8.6.2016
 

\"Individualista, ktorý vždy šiel proti prúdu.\" Je zrejmé, že nemieniš poznať a prijať pravidlá tvorby. Bez nich sa ale, žiaľ, tvoriť nedá. Poobzeraj sa hoci aj po tomto kanále, koľko nájdeš \"protiprúdových\". Všetci sa bránia princípom, všetci, a je ich tu viac ako je zdravé, netvoria, ale potvoria. Úspešní spisovatelia do tejto kategórie nepatria. Aj voľný verš má pravidlá a nemá nič spoločné s voľnomyšlienkárstvom. Nemusíš sa ich klieštovito držať, ale ak ich spoznáš, sám zaradíš svoje jalové výtvory a skúsiš inak. Je to len na tebe.

Zaslúžiš si8.6.2016
 

ZLyNČOVAŤ! Keď už ulietaš na bítnikoch a Bukowskom, mohol si postrehnúť, že oni také ošuntelé, oplieskané a opotrebované nemotornosti v slovných spojeniach nepoužívajú. Obávam sa, že póza, ktorú si naznačil v \"profile autora\" je len tvoje zbožné a tajné želanie.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Denis Jacko

O mne

Individualista, ktorý vždy šiel proti prúdu. Obeť, bohém a šialenec. Ulietávam si na Ch. Bukowskom a beat generácii. Tvorím prevažne poéziu, ktorá je písaná voľným veršom, pretože voľnomyšlienkárstvo nie je klišé.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: