IKARIKAR http://www.ikar.sk

 Poslední z rodu ... (18.-20.kapitola) (Ivana Brončeková)29.1.2010
 

5
 počet hodnotení: 3
prečítané 171, Komentáre 0

 
Poslední z rodu (18.-20.kapitola)
18.kapitola
Po dvoch dňoch sme sa vrátili späť na miesto, ktoré sme opúšťali už toľko krát. Karol bol v umelom spánku dva dni, jeho tak povediac únava vyústila do stavu, keď začal blúzniť mať teploty a veľké bolesti, kričal akoby mu všetky kosti lámali. Teraz si ho chcú nechať na pozorovanie, je stále pod sedatívami. Bol v stave, keď jeho telo opúšťal Lu a vracalo sa jeho ja. Bol to bolestivý proces, ktorý nie každý prežil v zdravý.
Pred múzeom stál obchodník, ktorý nám predal kľúč k pokladu, pre nás tak vzácneho. Tueha presviedčala Anara, aby im pomáhal. Budúcnosť mu bude zato vďačná. Má ich previesť do posvätnej miestnosti, miestnosti, ktorá bola zároveň aj bránou k Tajnej Atlantídy. Postával tam a bolo vidno, že čakal na nás, hneď ako sme prišli, tak sa nám vydal naproti a niečo hovoril.
Alica sa s ním pustila do reči a hneď aj prekladala „hovorí niečo o Posvätnej geometrii je to jazyk univerza, mám taký dojem, že mu správne nerozumiem, ale hovorí o tom symbole o tej ruke čo nám predal, že to spolu súvisí. Hovoril o Ich návšteve na Zemi a o...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: