IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pre tých, ktorým je to určené (Pedajaman)11.4.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 115, Komentáre 5

 
Objasnenie
Na mamtalente som už niekoľko rokov. Často sa mi stávalo, že som rozpísané veci nedokončil (vlastne asi ani jednu vec) a aj keď som vravel, že čoskoro pribudne nová kapitola, nestalo sa tak. Mnohokrát som príbehy zo stránky zmazal a o týždeň na to ich opäť vrátil, čím s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Mima Čierna11.4.2015
 

Ahoj. ;) páči sa mi, že si prešiel sebakritikou (viď. posledný odsek v \"o mne\"). a to že si veci mazal... asi to chcelo len svoj čas a ja držím päste, aby prišiel práve teraz. aj keby traktory padali, skús vydržať a dotiahnuť veci do konca. som zvedavá, o čom budú Tvoje diela, tak neotáľaj dlho a šup sem s nimi. ;) Nech sa ti darí.

Pedaja11.4.2015
 

Vitaj :) netušil som, že sa k tomuto niekto vyjadrí, potešilo ma to :D vďaka za podporu, traktorov sa nebojím (zatiaľ) a moje dielo pribudne zrejme už zajtra (neviem mu vymyslieť názov :/ ) veľmi pekne Ďakujem! :) :) :)

rada12.4.2015
 

pribudne.....
dielo
alebo
kapitola?

zdá sa, že zas niečo rozrobíš....
ešte nemáš nadpis
šípim -nasmolil si
prvú kapitolu
a tresk to sem!!

sory
nezdá sa mi
že si sa
polepšil

prečo nové?
prčo nedokončiť staré?

má čitateľ veriť?

kým nemáš aspoň 1/2 diela
nenáhli sa

-pre tvoje dobro

Pedaja12.4.2015
 

Mimochodom rád by som vedel tvoj názor k môjmu dielu. ;)

Pedaja12.4.2015
 

Bude to staré, jasné, že staré, len pozmenené, upravené. Nevravím, že som sa polepšil, ale snažím sa polepšiť :) a ako prvé tu pridávam dokončenú poviedku, na ktorú som hrdý najviac ;)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Pedajaman

O mne

Som obyčajným študentom na Filozofickej Fakulte UPJŠ, no stále som mal sen žiť v inom svete. Chvíľu sa mi to darilo v snoch, no i tie postupne začali miznúť ako listy na jeseň a tak som vyskúšal čarovnú vec: PÍSANIE. Mám 21, no prvé pokusy vznikali keď som mal 15, doteraz ich mám schované (ako odstrašujúci príklad). Nikdy som písanie nechcel brať ako povinnosť, serióznu vec, ale ako relax, milý oddych a bdelé snívanie. Tak som si po rokoch vypracoval svoj vlastný Svet plný všakovakých úžasných i nudných vecí a práve o tie sa chcem s vami podeliť. Ktovie, možno sa v ňom raz stretneme viacerí.

Na mamtalente som už taktiež pár rokov (3-4?) a každú chvíľu som niečo menil, mazal, skryl, opäť ukázal, vrátil, s ľuďmi čo ma kritizovali som sa hádal, neznášal som ich, myslel som si, že som dokonalý, že knihu vydám do roka a do dňa. Odteraz však chcem ku všetkému pristupovať poctivo a možno to prinesie aj nejaké to ovocíčko. ;)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: