IKARIKAR http://www.ikar.sk

Prečo sa svet mení? (Michaela Varcholová)3.1.2010
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 88, Komentáre 2

 

Prečo sa svet mení?!
Ak by sa menil v dobrom znamení, tak nedbám, ale on je čím ďalej tým viac v ohrození dýchania. Ak si myslíte, že začínam písať o nedostatku pitnej vody, tak vás sklamem. Chcem písať o našom svete. O nás. Lebo my sme ten svet...skazili...a možno v málom množstve, priam zanedbateľnom, zlepšili.
Čo si dnes predávame? Nie v hypermarketoch, ale my sami medzi sebou. Orgány, drogy, vysokoškolské tituly,... Kto dnes ponúkne pomoc bez toho, aby mu neprišla na um myšlienka, ktorá zakotví a nepustí sa toho úbohého plánu, čo za to dostane? Dvaja, traja, možno 1...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

miro jevcak6.3.2010
 

tvoje clanky su pravdive, aj ja ti prajem vela stastia a otcovi vela peknych fotiek.

Elis J.V.21.10.2010
 

Molly, čítam čítam pohodovo, utváram si vcelku príjemný obraz o človeku, ktorý tieto písmenka vložil na portál a zrazu ma ovalí a preberie čiernočierna energia vety - Bodaj by... To čo má byť? Myslela som si, že ak píšeš o takýchto veciach, tak máš jasno v tom, ako sa dajú zmeniť. Ale zistila som, že vieš akurát to, ako ich prehlbiť. Presne takýmito vetami, ktorými iným praješ to najhoršie.
Ak chceš niečo skutočne aj urobiť a nielen na to poukazovať, odporúčam ti prečítať si knihy veľmi úspešného autora - Neal Donald Walsch.
S láskou . . .

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michaela Varcholová

O mne

Mám 17 rokov a som študentkou 2. ročníka Gymnázia Leonarda Stockela. Zúčastňujem sa súťaží "Východ vie, drogy nie" a "Európa v škole". Pravidelne prispievam aktuálnymi článkami do nášho okresného týždenníka Bardejovské novosti. Písanie úvah je mojou záľubou, lebo jedine takto dokážem prejaviť svoje pocity.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: