IKARIKAR http://www.ikar.sk

PRELOM (Pracovný názov) (Klára Pitrová)29.12.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 23, Komentáre 2

 
1. KAPITOLA
 
 Vstala som. Vstala som ako každé ráno.  Bolo to úplne obyčajné ráno nad ktorým sa nedá rozplývať a radovať sa. Ráno keď sa zobudíte do školského dňa plného povinností, stresu a písomiek. Ráno na ktoré sa netešíte. Pred spaním chcete aby vaše snenie trvalo večne a ráno neprišlo.
Viete, že ráno príde, viete, že povinnosti si musíte splniť a písomky napísať, viete, že tento deň by mohol byť krásny, ale viete, že ste príliš pohodlný nato aby ste pre to niečo spravili.
Keď som vstala z postele neobula som si krásne mäkučké ružové papuče, ktoré by si obulo skoro každé dievča. Obula som si svoje staré modré šľapky. Hodila som cez seba svoj bledý župan a vybrala sa do kúpeľne. Stále zamyslená, preberala som v hlave čo dnes budem musieť znášať. Napríklad takú fyziku by som najradšej zakopala pod zem a vlastnoručne by som jej vytesala pomník s nápisom : NIKDY NEOSTANEŠ V MOJOM SRDCI!
,,Ha-ha-ha, ale si vtipná Žaneta Kornélia Etela Lesanská!“ nasilu som sa smiala svojim úbohým vtipom.
Ak sa teraz pýtaš, či sa tak naozaj volám, tak áno. Presne toto otrasné men...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zuzana11.1.2017
 

P.s. ešte niečo:píšeš, že máš psíka, skús zakomponovať do deja, zvieratá sú vďačná téma a prinášajú do života veľa veselého.

zuzana11.1.2017
 

Ahoj Klárka. Na štrnástku celkom ujde, trochu by som skrátila opisy a viac sa venovala tomu, čo sa stalo alebo má stať. Napr.časť oblečenie ma vôbec nezaujala. Časť o rodičoch bola fajn a dôležitá na pochopenie úvodu, časť o zrkadle bola tiež fajn, dalo sa z nej vyčítať povaha a výzor hlavnej hrdinky... Podotýkam, nie som žiadny oborník, tiež píšem len tak pre radosť, preto ber moje pripomienky len ako môj názor. a ešte /a to robíme na tomto portáli skoro všetci/ dosť často opakuješ tie isté slová. ahoj

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Klára Pitrová

O mne

Ahoj! Moje meno je Klára Pitrová, som 14 ročná začínajúca "spisovateľka, ktorá skúša a experimentuje. Už od detstva bolo mojím snom napísať knihu. Milujem čítanie,písanie, robím hadičský šport, rada trávim čas s rodinou a naším psom Jackom (jazvečík hrubosrstý) a v neposlednom rade ma baví aj móda a kozmetika.
Dúfam, že mi Vaša stránka nejako pomôže, a že sa budem stále zlepšovať a zlepšovať.
Teším sa na spoluprácu! :-)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: