IKARIKAR http://www.ikar.sk

Prepracovať rukopis sa naozaj oplatí... (13.3.2012) Celkový počet komentárov: 0
 

     Tento rukopis bol tkaný postupne, precízne, starostlivo a hoci sa hodnotiteľom celý na prvý pohľad nepozdával, autorka na ňom výrazne zapracovala a čoskoro vyjde ako kniha vo vydavateľstve Ikar. Ako napísala sama autorka, „k príbehu sa stále vraciam, upravujem, opravujem...“, a to sa jej zdá sa vyplatilo.


     Aké je to prežiť vlastnú smrť? pýta sa Michaela Ella Hajduková v perexe k svojmu rukopisu Siete z času na MámTalent.sk. Nina Ráczová to podľa nej vie. A niečo medzi nebom a zemou sa rozhodlo, aby vedela ešte viac. Jej život ovládnu tajomné vízie, v ktorých žije životy iných žien v iných storočiach. Prečo sa to deje, čo to je a ako to skončí?

     „Autorka si zvolila tému pre niektorých vzdialenú a neuveriteľnú, pre iných čitateľov naopak veľmi uveriteľnú a príťažlivú. V každom prípade zriedkavú a aj preto nás zaujala,“ vysvetľuje rozhodnutie vydať túto knihu riaditeľka vydavateľstva Ikar Valeria Malíková. „Hrdinkino prežívanie štyroch životov v rôznych historických obdobiach je opradené závojom tajomstva, jej reálny život naopak prežívame v modifikovaných podobách mnohí.“

     „Téma reinkarnace, přežití vlastní smrti a minulých životů je rozhodně čtenářsky atraktivní a styl, kterým autorka píše, je skutečně celkem čtivý,“ súhlasí lektorka tvorivého písania Markéta Dočekalová.

     „A keďže autorka svoje dielo usilovne prepracovala a odstraňovala niektoré nelogické zápletky a situácie, najmä z reálneho života, rozhodli sme sa jej román vydať,“ dodáva V.Malíková. „Verím, že ním čitateľov a najmä čitateľky oslovíme.“

     Takže pracovať, dolaďovať a vyškrtávať svoj rukopis sa niekedy naozaj vyplatí.Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Autor

 
Spýtajte sa
 

Literárny stĺpček

 

Užitočné linky

 
 

Autori

 
 

Hodnotenie vydavateľstva

 

 

Projekt

mediálne
podporujú: