IKARIKAR http://www.ikar.sk

Presvedčenie (GlooMy)2.9.2014
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 68, Komentáre 7

 
1. Smrť
Príbehy sa asi často nezačínajú smrťou. Ten môj ale áno.
...
 
     "Jason, nie! Ja ťa nechcem stratiť! Pustite ma!" zúfalo kričala a po tvári jej stekali slzy. Dvaja muži za ňou jej spútali ruky ako mne. Snažila sa ich striasť, kričala, ale boli na ňu príliš silní. Chcel som jej niečo povedať, minimálne "zbohom", ale ústa mi pevne zvierali dlane jedného muža. 
      Keď ju ťahali cez dvere von, stále kričala a opakovala moje meno. V tej chvíli som bol ten najzúfalejší muž na svete. Oni ju vzali. A čoskoro ju zabijú. Panebože, nie. Nie, nemôžem na to ani pomyslieť. Keď prešli asi dve minúty, muž mi konečne pustil ústa, ale ruky mi za chrbtom stále pevne zvieral druhý muž. Otočil som sa, aby som videl, či mám šancu utiecť im. Boli pevní, zavalití. Jeden z nich, ten ktorý mi nedržal ruky, mi napľul do tváre. Ignoroval som to.
     "Nezabíjajte ju. Ju nie!" skríkol som a uprel som na nich zúfalý pohľad. Môj krik sa ozval do ticha. Ten o niečo väčší muž sa sarkas...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lolino3.9.2014
 

Vyzerá to veľmi zaujímavo. Teším sa na ďalšiu časť. :)

Stella Maris2.9.2014
 

Ahoj Terrinna,
začala si veľmi zaujímavo, teším sa, čo bude nasledovať a ako to ďalej rozvinieš. Len v poslednom odstavci prvej kapitoly píšeš, že „nespozoroval ...doktora,“ ale videl ako sa naňho usmial i to, že v ruke držal zbraň. Možno by stačilo doplniť, že \"spočiatku nespozoroval\", lebo hoci chápem, čo si chcela povedať, takto to vyznieva dosť nelogicky.V druhej kapitole doktora so zbraňou odrazu nahradila žena v bielom plášti, takže teraz mám pochybnosti, či sa jedná o pokračovanie tej istej situácie. Neber to ako kritiku, možno druhým čitateľom to vôbec nemusí vadiť a všetko je im úplne jasné, no na mňa to pôsobilo trochu mätúco. Ale v čítaní budem určite pokračovať naďalej:)

Terrinna2.9.2014
 

Nie, veľmi ti ďakujem za tvoj koment :) čo sa týka toho, že ho nespozoroval, to upravím :) a čo sa týka toho, že doktora nahradila žena, a že zatiaľ nič nechápeš, tak to je v poriadku, o to ide, aby ste to pochopili časom :) btw: nie si náhodou na wattpade? Tvoje meno mi je povedome:)

Stella Maris4.9.2014
 

Na wattpade zatiaľ nie som, hoci už niekoľkokrát som sa tam plánovala zaregistrovať aspoň ako reader, no nie a nie sa k tomu dokopať :)

emko2.9.2014
 

Majú tu byť len dva riadky? Či sa niečo vymklo z rúk :) ?

Terrinna2.9.2014
 

Nemôžem si zvyknúť, že po 30 minútach sa mi to odhlási a neuloží -.- už sa mi tak vymazala polovica časti. Vieš, robím popri tom 100 ďalších vecí .. :)

sal2.9.2014
 

Jasnačka

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

GlooMy

O mne

Pseudonym:
Gloomy /depresívna/
Vek:
neznámy
Pohlavie:
Žena

Nie som dospelá. Často sa utápam v depresiách, i keď pred ľuďmi mám na tvári masku zabávača. Neviem porozumieť sama sebe, avšak o iných viem viac ako oni sami. Rada v príbehoch používam slovo "zúfalosť". Dôvod? Páči sa mi.
Očakávam len seriózne a zároveň úprimné názory, nech viem na čom som a či tu nie som zbytočne.
Vše.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: