IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pri fontáne (Kami)2.3.2011
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 217, Komentáre 2

 
Pri fontáne
 
Rýchlym krokom som sa predierala pomedzi dav ľudí. Bolo mi jedno, že im stúpam na nohy, vrážam do ich mľandravých tiel, ani som neobťažovala povedať niekomu „pardon“. Mala som päť minút nato, aby som stihla prísť na to miesto včas. Hlavou mi výrilo množstvo myšlienok, predbiehali jedna druhú, hrozná ešte horšiu a za ten čas, kým som kráčala na miesto určenia, poskladal sa mi v hlave hotový katastrofický scenár. Fantázia mi vždy pracovala na plné obrátky.
 
Hodiny na kostolnej veži začali odbíjať šesť hodín. Pridala som do kroku ešte viac, už som skoro bežala. „Nesmiem prísť neskoro, musím to stihnúť“, mrmlala som si popod nos. V diaľke som zbadala obrysy fontány, už som bola skoro tam. Keď hodiny odbili osemnásty krát, bola som na mieste. Včas. Trochu zadychčaná som si poobzerala okolie. Mestská radnica bola dominantou námestia, s novou omietkou a plastovými oknami vyzerala ešte pompéznejšie ako za čias mojej babky. Fontána pred ňou, z ktorej nikdy nevytryskla ani kvapka vody, bola len jej malou pozornosťou. Po stranách na zeleno natr...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Nika6.3.2011
 

Ahoj :).
Toto je začiatok knihy? Lebo podľa mňa píšeš veľmi dobre a je to zaujímavé čítať. Hned si idem prečítať aj tú druhú \"knihu\" ktorú si napísala. Fakt sa mi to páčilo :)

kami6.3.2011
 

Ahoj Nika, dakujem velmmi pekne za podporu- potesila :)Na knihu som si zatial netrufla, mozno aj to raz pride. tak este raz diik a nech sa dari :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kami

_P2050044.jpg
O mne

Je to zvláštne, no niekedy sa pozerám na svoj život ako na rozčítaný román, v ktorom som hlavnou hrdinkou. Ľudia a okolnosti okolo mňa sú niekedy až príliš nezvyčajné nato aby boli skutočné. Preto mi nedá a dávam ich na papier. Príjemné čítanie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: