IKARIKAR http://www.ikar.sk

Príbeh jednej duše (Viktória Maxinová)12.6.2015
 

2
 počet hodnotení: 5
prečítané 294, Komentáre 6

 
Príbeh jednej duše
Rozpovedala mi svoj príbeh. Príbeh jednej duše. Tej, ktorá sa spája so všetkými ostatnými a ktorej základom som vlastne aj ja. Rozpovedala mi príbeh jej umeleckej duše, ktorá po mne túžila, no taktiež po každom ďalšom, ktorý prišiel po mne. Nerozumel som jej, no teraz ju už chápem.
Je tu už taký dlhý čas a ja som na ňu natrafil až teraz. Spoznalo a pozná ju už toľko ľudí. Každý však inak a postupne. Keď som jej prvý krát venoval pozornosť, bola taká krehká a očarujúca. Počul som už o nej toho toľko, no nikdy som nemal odvahu pristúpiť k nej. Raz som sa k tomu odhodlal a teraz sa neviem rozhodnúť, či môj život zničila alebo mu dala zmysel. Toľko som jej toho venoval a toľko mi toho dala.
Obetoval som jej roky svojho života a ďalšie jej obetujem, aj keď už nežiada tak veľa. Aj keď už do svojej moci dostáva iných. A to pred mojimi očami. Nepatrí mi a nikdy ani nebude. Zatiaľ čo ja som sa jej odovzdal celý. Sama sa mi priznala, že sa oddáva každému, kto je to isté ochotný podstúpiť pre ňu. Ja som to urobil, no takých ako ja sú na svete milióny a ona im bude pa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

O.15.6.2015
 

Ja, som čitateľka. A ja, chcem svoj dej a nie reči okolo toho. Mňa nezaujíma rozpoloženie autorky, ktorá si chce vyliať svoju dušu. Ja, chcem hneď na začiatku vstúpiť do deja, na scénu, chcem, aby sa tam začalo niečo odohrávať, diať. Mňa nudí stále čítať o žene, ktorej neviem, ani meno, že je taká, alebo onaká. Stačí jeden malý odstavec a dobre, som spokojná a dožadujem sa už konečne deja, alebo ťa proste odstavím a idem ďalej. Rozumieš, čo som tým chcela napísať? Niekedy je menej, viac. Načo taký dlhý úvod, skrátiť na minimum.

xyz17.6.2015
 

Nie je meno tej ženy Hudba?

Wiky18.6.2015
 

áno je to jej meno

xyz18.6.2015
 

Wiky, ja to viem. Otázka nepatrila Tebe. Príbeh sa mi páči. Oprav si... som ňou pobláznený

hrozienková zmrzlina19.6.2015
 

mohol/a by si mi prezradiť, od ktorého slova ten PRÍBEH začína a kde končí?
možno je zaujímavý, len ho akosi neviem nájsť

takto:15.6.2015
 

1. kapitolu v ktorej dokola opakuješ to isté radšej vyhoď a vlož sľubovaný príbeh

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Viktória Maxinová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: