IKARIKAR http://www.ikar.sk

Prihláste sa ! (Kaplanka)3.4.2010
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 71, Komentáre 0

 

Kríza, svetová kríza. Tieto slová počúvame už viac ako rok a veru mnohým z nás naskočí husia koža a rozmýšľajú či majú ešte používať budúci čas, alebo skončiť pri tom prítomnom. Ich pesimizmus ich vracia ako bumerang neustále do lepšej minulosti a akosi im pred nosom zatvára dvere do budúcnosti. Vzchopte sa! Neotáčajte sa neustále vzad a s kľudným svedomím si siahnite na kľučku dverí od budúcnosti. Siahnite, ale samy!Nepočúvajte nikoho, nedajte si nikým radiť a hlavná vec nedajte sa odradiť!. Veď posúďte:

Na úradoch práce sú takmer prázdne nástenky s ponukou voľných pracovných miest. A stačí si pritom zapnúť večer akýkoľvek program a problém je vyriešený. Rozoberajú sa problémy od výmyslu sveta – väčšinou tie, ktoré vznikli zavinením tých, ktorí sa tvária, že na nich svet stojí, ale v skutočnosti sú to úbohí pešiaci, ktorí okrem nadmiery sebavedomia, ktorá im nedovolí pochopiť prečo pán Boh ešte neabdikoval, keď sú tu oni, nevlastnia nič. Myslím duchovné, zaujímavé, inšpirujúce. Veď usmievať sa nielen do kamier, ale aj na vlastné rolexy – tomu sa hovorí intelekt.!
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Kaplanka

O mne

46-ročná obyčajná , jeden kus z vystresovaného stáda, ktorýnezabúda na to čo bolo a rozmýšľa nad tým čo bude. Najlepšie sa mi rozmýšľa keď to dávam na papier. Komunikácia a zvlášť otvorená sa dnes nenosí. Rada by som publikovala príspevky pod prezývkou.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: