IKARIKAR http://www.ikar.sk

Príšery na zavolanie (Karin Kissová)9.9.2012
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 43, Komentáre 0

 
Príšery na zavolanie, kapitola 1.
 1. Kapitola: NOVÝ DOMOV
            Rocky si nespokojne oprela hlavu o sklo na prednom sedadle tatkovho BMW.
            „Ideme?“ opýtal sa jej muž, ktorý sa práve usadil vedľa nej a s úsmevom na tvári naštartovla auto. Okrem dokonale bielych upírskych zubov, mu na nej svietili aj žiarivo modré oči, rovný nos, ulízané čierne vlasy, na ktoré si musel Viktor nanosiť každý deň skoro celú škatuľku gélu, aby si udržal dokonalý vzhľad mladistvého (aj keď upíri, ako on nestárnu).
            „Mám na výber?“ otočila sa k Viktorovi. Rockyn výzor, bol na podivenie až príliš podobný jej mame, vlkodlačici. Hnedšia pleť, čokoládovohnedé oči, menší náznak jamky v brade, jemné črty tváre a veľké pery s nižšou a chudou postavou- to bola Rocky...Viktor odjakživa nechápal, ako jej môže byť až tak podobná. A k tomu, v&nb...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Karin Kissová

O mne

Ahoj, volám sa Karin, mám 12 rokov a rada by som sa s vami zoznámila cez moje písmenká. Mám rada knihy, čítam a skúšam niečo také, aj ako je ich písať. Tiež mám rada hudbu, preferujem Michaela Jacksona a chodím na umeleckú školu, kde maľujem... takže som taký tvorivý človiečik, ktorého baví umenie. A hádam, posúdite sami ;) Zdravím Vás, Karin (Kajuš)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: