IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pútnik životom (Vladimira Chalyova)2.1.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 37, Komentáre 1

 
Poddať sa
Deň 1 - Poddať sa
Pristála som v Barcelone. Posledné povzbudenie pred cestou od starého kamaráta pri šálke kávy a už som sedela vo vlaku smerujúcom do Pamplony. Pútnik cestujúci prvou triedou!
Mohla by som tvrdiť, že tá cesta vlakom bola tak duchovne nabitá ako je to len možné, ale pravdou je, že aj keď to bola pastva pre oči, sledujúc krajinu meniacu sa v záplave teplých slnečných lúčov a farieb skorej jari, moja myseľ sa túlala tou istou rýchlosťou a ja som sa márne snažila zachytiť ktorúkoľvek z tých rozorvaných myšlienok, hľadajúc odpovede na to, kde to vlastne som a prečo.
Nemala som ani potuchy prečo som v tom vlaku, prečo by niekto chcel prejsť naprieč Španielskom celkom sám, prečo by som vôbec riskovala zranenie či dokonca riziko, že s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Ella Lenart5.1.2015
 

Ahoj Vladimíra.
Paradoxne som si prečítala najprv Tvoj profil, potom kapitoly. Bude to pravdepodobne \"pútnicka cesta\" s objavovaním? Alebo sa mýlim? Prvá kapitola je z môjho pohľadu oveľa zaujímavejšia ako tá druhá. Opis toho ako si sa stratila v živote, ktorý pre \"prizerajúcich sa\" je správny, pritom Ty vo vnútri si stratená, považujem za veľmi pekne a krásne napísane. Som zvedavá kam Tvoja cesta vedie, čo sa týka hrdinky aj príbehu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Vladimira Chalyova

image.jpg
O mne

"Množstvo a autenticita toho, čo sa človek naučí, definuje jeho život." Srdcom som učiteľ. Vyštudovala som a učím anglicky jazyk a pravdou je že ním aj žijem. Všetko čo píšem je najprv v anglickom jazyku. To ale neznamená, že ten svoj nechávam v úzadí. Pracovať s dvoma jazykmi je oslobodzujúce a tvorivé.
Už ako učiteľ a neskôr tréner som precestovala dosť veľký kúsok sveta a to mi nielen otvorilo obzor a vnímanie ale aj vložilo do rúk materiál na písanie. Všetko o čom píšem, či už som doma alebo na cestách je mojim vlastným ľúbostným príbehom životu. Pravidelne píšem aj na svojom blogu caminocalledlife.blogspot.sk

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: