IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rabidus (Jajik)20.10.2015
 

2
 počet hodnotení: 1
prečítané 259, Komentáre 0

 
Prvá časť ( Nika )
„Hej vesmír, pomôž mi získať toto dievča. Prisahám , že jej budem verný , dám jej všetku lásku sveta, a postarám sa o ňu nech sa deje čo sa deje . Nech sa zbláznim ak nie. Veľmi ťa prosím , ďakujem .“
Toto si povedal mladík Peter, keď v pondelok nastúpil do novej práce v sklade. On uvidel ju a ona jeho. Vtedy uzavrel Peťo dohodu s vesmírom.
Dievča malo na sebe červenú sukňu a starú čiernu mikinu s nápisom Led Zeppelin . Ruky ozdobené rôznymi náramkami , a symbolmi.  Piercing v jazyku a v ušiach zvýrazňovali jej dokonalé črty tváre.  Blonďavé dlhé vlasy s modrým melírom poukazovali na jej slobodnú a živú dušu. Až prekvapivo temné a výrazne oči, akoby patrili famme fatale z pekiel . Predlžené riasy v spojení s čiernymi  a až neľudsky krásnymi očami pôsobili závratne úžasne. Jednému by sa z nich možno zatočila hlava. A keď sa naňho usmiala, akoby sa otvorilo nebo . Peter sa rozplynul ako dym, ocitol sa v žiari svetiel všetkých svetov . Zažil presne ten pocit, ktorý opisujú básnici a umelci po cele stáročia.
„Ty si nový ?“ opýtala sa ako prvá tá anjelská b...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jajik

O mne

Začínam tvoriť, a dovolím si o sebe tvrdiť, že som veriaci človek, pretože verím vo svoje sny a budúcnosť ktorú vídím každý deň.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: