IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rejkjavika Podklačná

 

Západ slnka nad Tokajom (Rejkjavika Podklačná)31.3.2014
 

Story o slečne, ktorú dobehla tajuplná minulosť starkej Dorice. Story, ktorá Vás vtiahne do atmosféry slnečného Stredomoria. Do spoločnosti, s ktorou radšej za dobré, do spoločnosti, ktorá Vás vidí. Je lepšie ísť s ňou, než proti nej. (A toto Anička... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Rejkjavika Podklačná

O mne

Písanie je jedna z mála činností, ktorá sa ma v detstve chytila a od vtedy nie a nie ma pustiť.
Keď ma naučili napísať celú abecedu a tvoriť vety, neprestala som. Začiatky boli veľmi komické. Krátke príbehy o Janovi a Hane, bez žánru a občas zmyslu. Sem tam nejaká paródia. Ale mne to neprekážalo, podstatná bola pre mňa tá radosť z písania. "Západ slnka nad Tokajom" je vlastne jeden z prvých príbehov, ktorý má dej a nejaký koniec. Hoci som ho napísala už v šestnástich, až teraz som nabrala odvahu tento príbeh uverejniť. Teda Ty, drahý čitateľ, budeš jeden z prvých, ktorý ho prečíta.
A tak na záver sekcie "o mne" musím dodať dôvod, prečo sa ma písanie, tak úpenlivo drží. Je to túžba, aby moje diela Tebe, milý čitateľ, aspoň na malú chvíľu vyčarovali úsmev na tvári. A keď si odpľuješ, povieš: no tak po tomto môže písať už asi každý.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: