IKARIKAR http://www.ikar.sk

Reportér a telo (Michal Lukáč)24.8.2019
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 19, Komentáre 0

 
Reportér a telo
Postavil som sa a vzdialil sa od tela. Videl som ho z naozaj malej vzdialenosti, čo býva snom každého kriminálneho novinára. Ešte som tam chvíľu postával a civel. Videl som už veľa bezvládnych telesných schránok, ale ten pohľad ma neprestáva fascinovať a desiť zároveň.
 
Podnikateľ menom Andrej Dulla ležal na chrbte. Otvorenými očami hľadel priamo na oblohu. Pršalo a dažďové kvapky sa začali pomaly hromadiť na jeho očných buľvách. Končatiny mal rozhodené, len jedna ruka mu ležala na hrudníku. Pravdepodobne náznak toho, že sa snažil brániť. Na oblečení mal červené škrvny a všade okolo neho bolo veľa krvi. Nekričal, nemal čas. Vrah ho pobodal na tých správnych miestach.
 
Odvrátil som zrak. To, čo vidíte, sa nezmazateľne zapíše do vašej pamäti. Ja som sa s telami stretával dosť často. Vo svojej pamäti som ich už mal viac než dosť. Naozaj som vo svojom mentálnom úložisku nepotreboval ďalšie spomienky na pobodané telá.
 
Vo fotoaparáte zavesenom na krku som mal nejaké decentné fotografie miesta činu. Také, ktoré by sme mohli dať na našu spravodajs...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michal Lukáč

O mne

Som mladý autor, zväčša píšem thrillery a detektívne príbehy.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: