IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rozprávka o ľudskom srdci (Alžbeta Rašová)30.9.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 285, Komentáre 2

 

Bytosť, vznášajúca sa v snoch za noci svätojánskej, ignorovala dobiedzajúcu realitu nadchádzajúceho rána.   V delíriu rozsnívania, napriek bezvýhradnému prelínaniu vedomia do reality denného svetla, bol mozog ešte stále plne zaujatý fragmentmi ubiehajúcich omamujúcich spánkových blufov. Duša akiste užívala rozkoš, aká len môže pri blaživých snívaných aktoch existovať. Jej prisúdená fyzická súčasť, mladé ženské stvorenie, evidentne nejavila známky pohybu. Dejovo pretekajúce sa snímky bezpochyby zvádzali u osobnosti vrcholný prím.
Z ničoho nič pravdepodobne priestor medzi zemou a nebom s jeho predstavením zakapal, pretože krásavica sa bez akýchkoľvek známok prebúdzania prudko posadila.  Dotieravé bodanie zlatého jasu sa o stupňujúcu svojráznu intenzitu neunúvalo, keďže úmysel dokonalo nad očakávanie.  
„Milovaný slnečný jas, dnes by si sa mohol mierniť. Počin tohto druhu by bol  voči mne ohromne ústretový. Je pravda, ranný rozsah tvojej energie rozptýlil chvíľkovú labilnosť. Možno aj poznáš s  tvojím nadpozemským vnímaním môj úmysel. Šteklivými reakciami skúšaš, či si vec pre...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

VIP4.10.2017
 

keby sme sa takto rozprávali medzi sebou tak by sme vyzerali ako sprostí a všetko by nám trvalo xnásobky dlhšie kým by sme sa pochopili.... tak neviem... čo je toto za rozhodnutie...?!

Alia S.3.10.2017
 

Úmysel nepadol na mieru únosnosti záujmu preniesť činiteľa na vytvorenú atmosféru vnímajúc ako neústretovú bariéru chápajúc pochopenie k jalovým frázam. Bez zveličenia je dopad na spôsobivší dojem spoznávania prikmotreného omráčenia bezvýznamnosti prácneho nepodmanenia si určitosti kreditu volovín. Unikajúci okamih idúci nenavádza na žiadnu pozitívnu reakciu, determinujúc krok po kroku usadiac v mysli presvedčenia ponímania nestráveného fenoménu feromónov myšlienok. Medze nekladúc však tento vypršal ešte počnúc snahou naprieč smerujúc nemenne k debaklu. Výslovne označujúc čudnú snahu za myšlienku za zavretými dverami cez húf nositeľovstva krkolomnosti striktne ústiac do skorého započatia opustenia ozónu atmosféry definitíva počinu vnemov idúcich obrazov neúnavne.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: