IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rozprávka (Laky)9.10.2013
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 32, Komentáre 2

 
... Rozprávka ...
       Kde bolo, tam bolo. Kde sa piesok lial a voda sypala, bola raz jedna rozprávka. Asi takto sa kedysi začínali rozprávky našich prababičiek a babičiek. Dnes je už realita iná. Tam, kde niekedy by sme si povedali, že krajina je čarokrásne obsypaná rôznymi druhmi kvetín a bylín, na lúkach sa hrajú deti za zvukov vtáctva sídliacich v korunách stromov, v skratke bezstarostný život je už len dnes takzvaná betónová džungľa. Lúky obsypané kvetmi sa zmenili na rušné ulice a zvuk vtáctva prehlušuje hlasitý rev motorov áut. Ostali len tie deti, ktoré sa časmi prispôsobili dobe. Takto si to isto nikto z nás nepredstavoval. Deti postupom času začínali miznúť z ulíc . Postupom času utíchol i ich hlas medzi...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Zdena16.10.2013
 

Aktuálna situácia dnešnej doby. Je to pekné, hlavne ten záver sa mi páči, je výstižný. Sú tam chybičky, ktoré by bolo dobré opraviť (... Tak vybehnime slobodní na lúky....,... úder po údere...., keď ostatní zradia...) a ešte zopár čiarok.
Prajem veľa úspechov pri písaní.

Laky14.10.2013
 

Ahojte všetci, ktorý ste sa rozhodli toto prečítať. Ďakujem vám, že ste si vybrali práve toto dielo a rozhodli sa ho prečítať.

Dúfam teda, že sa vám zapáči a kladne ho ohodnotíte poprípade aj o komentujete.

S pozdravom Autor.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Laky

O mne

Autor z Vysokých Tatier, obklopený nielen modernou ale aj starou dobou.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: