IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rozprávky z Meteory (Katarina Svecova)25.6.2011
 

4
 počet hodnotení: 7
prečítané 21, Komentáre 1

 

Ako sa Rudolf stratil
Vedeli ste, že niektoré planéty Vianoce vôbec nepoznajú. O tom by vám dokázal porozprávať Rudolf, ktorý je už celé storočia vedúcim sobom vianočnej družiny. Lietanie počas zimy ho úplne unaví, preto musí tri mesiace v roku, mimo vianočnej sezóny relaxovať.
Ak sa nazdávate, že Rudolf relaxuje niekde vylihovaním na plážovom lehátku pri bazéne luxusného hotela, veľmi sa mýlite. Mimo sezóny vedúci sob Rudolf aktívne oddychuje – získava sily pravidelným tréningom a vyniká v rôznych športových disciplínach ako preplávanie detského bazéna, beh cez prekážky, sledovanie noviniek internetu a ligy vo futbale medzi sobmi.
Jedného dňa si Rudolf ľahol na gauč s pohárom vianočného punču v ruke a zapol si televízor.
„Som zvedavý, kto to dnes vyhrá. Konečne dobrý zápas,“ hovoril si popod svoj veľký červený nos. Na jeho prekvapenie v televízii nedávali žiaden futbalový zápas. Nazlostený Rudolf prepínal programy, ale nič nepomáhalo. O futbale ani počuť. Vyčerpaný neustálym prepínaním smutne klesol do kresla pri gauči s ovládačom v jednej ruke a s pohárom punč...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alica Náhliková3.7.2011
 

Ahoj Katka,som rada,že som k tebe nazrela.Tvoje rozprávky z Meteory sa mi naozaj veľmi páčia.Sú originálne,plné fantázie a vtipu.Aj táto o Rudolfovi si zaslúži 5*.Ja tu mám básničky pre deti,poteší ma, ak nazrieš ku mne.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: