IKARIKAR http://www.ikar.sk

Rozprávky (Sofia Filo)23.2.2016
 

3
 počet hodnotení: 4
prečítané 112, Komentáre 2

 
Brunove hračky
     Bruno bol chlapec, ktorý mal veľa hračiek. Dokonca by sa dalo povedať, že priveľa. Mal ich plnú izbičku. Hračky boli na poličke, v skrini, na posteli, a dokonca aj pod posteľou. Boli v obývačke, v kuchyni, v kúpeľni a niektoré sa povaľovali aj na zemi v predsieni. Rád ich rozhadzoval, no len málokedy si ich upratal. Najčastejšie ich upratovali jeho mamička alebo ocko.
   Hoci mal Bruno veľa, veľa hračiek, chcel ich stále viac. Najradšej by mal všetky hračky sveta. V obchode si vždy chcel nejakú kúpiť. Niekedy aj kričal a dupal nohami, aby mu mama to autíčko, lietadielko či traktor kúpila. Často mu ich potom aj kúpila, len aby bol ich syn spokojný a aby nekričal. Problém bol, že nebol spokojný nikdy.
   A ako sa Bruno rád hral? Niekedy jazdil s autíčkami po autodráhe a rád sa hrával aj s legom. Postavil si z lega vežu, potom ju zvalil a veeeľmi sa mu páčilo, ako to rachotí. Ale zo všetkého najradšej sa hral na havárie. Autíčko sa rozbehlo a bum do steny. Potom dve autíčka nabúrali do seba. Lietadlu sa pokazil motor, preto havarovalo. Okrem búrania ich niek...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

zuzana valachovičová25.8.2016
 

AHOJ, prvá rozprávka sa mi páčila, ale druhú by som trochu upravila. Ináč fajn, aj deti ocenili, najmä prvú :)

Sofia31.8.2016
 

Ďakujem za komentár, Zuzka.
Som rada, že sa niekto dostal aj k mojim rozprávkam a hlavne, že ich prečítal svojim deťom. Ja ich píšem pre svojich nezbedníkov. Tiež sa im viac páčila tá prvá. :-) K tej druhej sa skúsim s odstupom času vrátiť a prerobiť ju.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sofia Filo

O mne

Som mama, manželka a pracujúca žena. V strese každodenného života som si nedávno spomenula, čo ma kedysi napĺňalo, keď som bola smutná alebo ma trápili obavy. Písanie. A tak mi napadlo, že sa k tomu skúsim vrátiť.
K písaniu som sa vrátila po rokoch, tak ocením vaše komentáre a pripomienky. Konštruktívne a konkrétne, prosím. :-) Chcem vedieť, kde pridať, kde ubrať a ako sa môžem zlepšiť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: