IKARIKAR http://www.ikar.sk

S emóciou (Lucinda)6.1.2015
 

2
 počet hodnotení: 4
prečítané 145, Komentáre 8

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

mira7.1.2015
 

pátos a klišé na jednej hromade nikdy nevydajú na báseň! nešponuj sa tak a hovor normálne po ľudsky, pretože práve tým šponovaním = úpornou snahou byť poetická, zahlušíš v texte poéziu. vlastne si ju už zahlušila.

Lucinda7.1.2015
 

mira, ďakujem za reakciu, ono to práve vôbec nebola \"úporná snaha\", vtedy som to napísala, ako som to cítila, toto šlo zrovna dosť samo. Ale vravím, ďakujem, budem pridávať ďalej, preto som aj začala, aby som dostala aj kritiku \"zvonku\" :)

takto:8.1.2015
 

najlepšia rada:
lepšie ako čakať na kritiky je začať sa zaujímať sám lebo načo pridávať ďalej bez zaujímania sa čo slovo \"poézia\" vlastne obnáša, teda hádzať len tak od brucha?

Lucinda8.1.2015
 

No idem ju dať radšej preč, nech niekoho nedráždi :D

Lucinda8.1.2015
 

Tomu asi nerozumiem, veď samozrejme, že sa zaujímam, čítam, snažím sa sledovať, tiež neprispievam len sem, moje veci neodrážajú žiadnu \"úpornú snahu\", je to o tom, ako to cítim, takže naozaj neviem, o čo šlo v tejto útočnej odpovedi.
Veď píšem, že prijímam kritiku a chcem vedieť, ako som na tom, lebo koniec-koncov na to možno vôbec ani nemám talent a moje veci by som si mala radšej zavrieť do zásuvky a nikomu neukazovať. Ale to asi nezistím, pokiaľ si to niekto neprečíta, nie?

Lucinda6.1.2015
 

Prečo zrovna jeho? :D

salamanderV6.1.2015
 

Ty budeš asi dc3ra Gabtiela Nemehla a či nie?

Lucinda6.1.2015
 

To malo byť sem :)
- prečo práve jeho?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucinda

foto.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: