IKARIKAR http://www.ikar.sk

Sandra (miska44)26.11.2014
 

3
 počet hodnotení: 3
prečítané 134, Komentáre 1

 
Sandra
 
Väčšina ľudí na duchov neverí. To bol aj môj prípad, avšak len dovtedy, čo minulý rok moja najlepšia kamarátka tragicky zahynula. Mala iba sedemnásť rokov, keď sme ju všetci videli naposledy. No ja som ju od jej smrti videla neustále. V ten deň, keď Sandra opustila svet živých, celkom určite z neho nezmizla úplne. Vždy bola všestranný typ a hoci popri svojich aktivitách mala veľmi málo času, ten voľný venovala mne. Možno preto sa rozhodla zostať so mnou a byť mi aj naďalej najlepšou kamarátkou. To som si aspoň myslela na začiatku. Človek sa však často mýli.
Sandra zomrela úplne zbytočne a rozhodne nečakane. Stala sa jednou z mnohých obetí, ktoré boli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, lepšie povedané na nesprávnej ceste. Zrazil ju opitý vodič. Hoci si ako v novinách citovali ,,nič nepamätá´´, dôkazy ho z jej vraždy nepochybne usvedčili. No akýkoľvek trest už nevráti život dievčaťu, ktoré všetci mali radi, dcére, na ktorú boli jej rodičia právom hrdí a mne to nevráti moju spriaznenú dušu. Teda, takmer nevráti.
Sandrina prítomnosť na tomto svete je nepopierat...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kubo16.12.2014
 

Dosť dobre opísané posadnutie, nedávno som čítal knihu od Setha Patricka - REVIVER a táto tvoja poviedka mi ju v mnohom pripomenula. Koniec koncov aj horor INSIDIOUS je na podobný štýl a takéto horory ja beriem všetkými desiatimi. Teším sa na ďalšie poviedky

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

miska44

20140501_095433.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: