IKARIKAR http://www.ikar.sk

Sestry Blethew 1. Kapitola ( Lucie Hopková ) (Lucie Hopková)4.11.2009
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 62, Komentáre 0

 

Cieľ cesty
 
Rodinka Blethew si pokojne a primeranou rýchlosťou brázdila po cestách a do cieľa jej chýbala posledná polhodinka. V aute boli všetci, okrem pána Johna, pretože si nemohol dovoliť mať voľno. Na cieľ cesty sa azda teší len Julien, ktorá sa už nevie dočkať, kedy sa opäť stretne so svojou dávnou priateľkou zo strednej školy.
Vzadu v aute sedia tri deti. Najmladší, päťročný Vinny, sedí na ľavej strane auta vo svojej obľúbenej sedačke, na ktorej sú našité psy, o ktorých má veľký záujem. Vedľa neho sedí dievča, ktorej meno je Ronnie a má trinásť rokov. Tretie dieťa sa volá Brigitte. Brigitte má dvanásť rokov a celou cestou ju zaujíma len kniha, ktorú má už skoro celú prečítanú. Vpredu, vedľa Julien, sedí jej štvrté dieťa, ktoré je zároveň najstaršie. Toto dieťa sa volá Mia a má pätnásť rokov. Tú zaujíma MP3, ktorú má pustenú dosť hlasno a nerobí nič, len si myká hlavou do rytmu a ticho si spieva.
„Brigitte, prosím ťa, už konečne nečítaj. Ešte ti bude zle.“ povedala mama prísnym tónom. „Mami, keď mi bude zle, tak to nejako prežijem, veď nie som až tak m...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucie Hopková

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: