IKARIKAR http://www.ikar.sk

Silvia Koscelanská: Za tie prachy to stálo
 

6,90 € (internetová cena)

6,42 € (pre registrovaných)
Prihlásiť / Registrovať a kúpiť za túto cenu


 

 

     Je nedeľa a už od rána sa všetko krúti okolo vysokoškoláčky Simony. Má totiž zásnuby. Príchodom budúceho ženícha však na povrch vyplávajú prekvapivé odhalenia o jej dvojakom živote.

     Keď sa rodičia dozvedia nelichotivú pravdu, že si Simona počas štúdia privyrába ako spoločníčka pre pánov, matka ju okamžite zavrhne. Simona zostáva sama, bez domova, rodiny i snúbenca...

     Za tie prachy to stálo je novinka z edície Príbehy z kabelky plná emócií, vzťahov a lásky. Simonu ťažia tiene minulosti a otázkou je, či sa ich dokáže zbaviť a opäť nájsť pokoj v rodine i v duši.

     Po odhalení jej dvojakého života nájde na krátky čas útočisko u spolužiačky Babs, ale osud je nevyspytateľný. Minulosť nás vždy dobehne a v istom bode ju musíme riešiť. Utekať donekonečna sa nedá. Zvládne to Simona?

     Kniha Za tie prachy to stálo je skvele napísaný príbeh zo súčasnosti o aktuálnej a veľmi zaujímavej téme. Čitateľky možno zostanú prekvapené, ako ľahko sa vie dobré a slušné dievča zapliesť do vzťahov za peniaze. A možno ich udiví, že aj v takýchto vzťahoch možno nájsť niečo ľudské, takže konanie hlavnej hrdinky hneď neodsúdia...

     Stoja však tie prachy naozaj za to? Prečítajte si úryvok z knihy Silvie Koscelanskej, autorky literárneho portálu Mám talent, Za tie prachy to stálo.
 


Návštevník

 

Autor

 
Spýtajte sa
 

Literárny stĺpček

 

Užitočné linky

 
 

Autori

 
 

Hodnotenie vydavateľstva

 

 

Projekt

mediálne
podporujú: