IKARIKAR http://www.ikar.sk

Simulant Nero (Alexa)5.1.2014
 

5
 počet hodnotení: 1
prečítané 135, Komentáre 0

 
Simulant Nero
Nerko-Bojko je náš psík – boxer, ktorý si užíva život v našom dome ako kráľ. Je statný krátkosrstý ale hlavne simulant. A hoci sa hovorí, že po smrti sa dostaneme všetci do raja, budeme blažení, tak my už teraz môžeme povedať, že náš pes si začal užívať tento bezstarostný život u nás. Tu na Zemi.
Naša rodina bola už dlhšiu dobu rozhádaná. Rodinné šťastie sa strácalo, pretože dcéra túžila po psíkovi, manžel bol za a ja proti. Záhrada a pes predsa nejdú dokopy. Dieťa frflalo, odvrávalo a manžel sa mračil. Atmosféra hustla každým dňom, až ma napokon tí dvaja zlomili. Ani neviem ako, ale hneď som mala v rukách noviny s inzerátmi... predám psíka. A tak sme vyrazili na opačný koniec republiky.
Priznám sa, na ten okamih prvého pohľadu nikdy nezabudnem. Škatuľa veľká a psík maličký. Nero bol posledný zo súrodencov. Malý, zakríknutý, zavšivený, taký malý ťuťko už na prvý pohľad. Ale jeho oči, nádherné priam zamatové tmavé guľky, tie ma dokázali vnútorne očariť. Každá rodinná idylka čosi stojí, cena bola vysoká, ale aj napriek tomu bolo rozhodnuté...psíka kupujeme. Bude...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: