IKARIKAR http://www.ikar.sk

Šlabikár multi-level marketingu (Jan Zbojek)2.11.2009
 

2
 počet hodnotení: 4
prečítané 334, Komentáre 1

 

Úvod

O multilevel marketingu, alebo sieťovom marketingu sa už napísalo množstvo kníh. Ďalej budem používať termín multi level marketing v skratke MLM. Pokúsil som sa prečítať o MLM všetko, čo bolo na našom trhu dostupné. Knihy sú väčšinou písané zo špecifického uhlu pohľadu , zamerané na určitú oblasť MLM. Autori sa snažia odovzdať ľuďom svoje najlepšie skúsenosti , ktoré získali praxou. Mnohí dosiahli veľké úspechy. Začiatočníci doslova hltajú tieto skúsenosti najväčších lídrov. Po prečítaní knihy, ktorú im odporúčali, sa ich snažia napodobňovať , ale žiaľ, iba so striedavými úspechmi. Každý autor dáva dôraz na inú zložku MLM, lebo tá bola kedysi jeho silnou stránkou.
Nesmieme zabudnúť, že každý človek je jedinečný a neopakovateľný. Systém, ktorý u niekoho perfektne funguje, môže byť u druhého úplným prepadákom. Keď dvaja robia to isté, nikdy nedosiahnu rovnaký výsledok. Neexistuje hotový návod na to, ako byť úspešný v MLM. Existujú len určité vymedzené rámcové pravidlá, ktoré keď sa dodržiavajú, zabezpečia dosiahnutie zodpovedajúceho výsledku.
Do praxe MLM prichádzame s rôznymi...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Melánia15.12.2009
 

Dobrý večer pán Zbojek,váš šlabikár ma veľmi milo prekvapil a môžem povedať,že ísť na celý problém cez kybernetiku je niečo, s čím som sa ešte nestretla, ale zároveň je to niečo, s čím by som sa mohla stotožniť. Váš systém sa mi zdá geniálne jednoduchý, až ľutujem, že som si nerobila od začiatku poznámky, tak to urobím čo najskôr, aby som neprišla o tie záblesky poznania. Ešte raz blahoželám originálnemu autorovi veľmi inšpirujúcej knižky, Vaša čitateľka Melánia

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jan Zbojek

O mne

Som večný študent, ktorý hľadá ako funguje život. Vyštudoval som dispozičnú prognostiku- neokybernetiku, ktorá odhaľuje tajomstvo systémového nazerania na akúkoľvek skutočnosť. Podnikám vo vzdelávaní v oblasti finančnej gramotnosti a osobnostného rastu. V knihe Tajomstvo úspechu odhaľujem algoritmus úspechu, pomocou ktorého si každý môže splniť svoj cieľ. Písanie o živote mi robí radosť. Rád sa podelím s vami o môj netradičný pohľad na život. Budem šťastný, keď to pomôže aspoň jednému z vás. Kliknite na www.janzbojek.sk, keď vás to zaujme.

Moje naj
Šlabikáre

Šlabikár finančnej gramotnosti

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: